בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


אוכל בריא לחיים בריאים

בתקופה האחרונה החלה תאוצה בכל נושא האוכל הבריא, אנשים מודעים לעובדה שאוכל בריא עוזר לגוף להיות חזק ובריא יותר, עוזר בערנות במהלך היום ועוד. למרות שיש עליה בערנות לנושא אכילה בריא עדיין לא באה בטבעיות להרבה אנשים.


בתי אבות במרכז – בעיר או בכפר

הגיעה העת לבחור בית חדש להורים, בית בו הם יקבלו את הטיפול הצמוד שמגיע להם, טיפול אישי, רפואי ומקצועי. העת לבחירת בית אבות יכולה להיות קצת מלחיצה וקשה ולכן יש לעשות סקר שוק ולהתייעץ עם אנשים רבים ולקרוא חומר כתוב ומקצועי כמו במאמר הבא שיסקור בפניכם את האופציות העומדות לרשותכם.


אוכל עוזר לבריאות הגוף

בנושא אכילה בריאה יש ויכוח לא פשוט, מהו אוכל בריא? מה יתרונות אוכל בריא? באילו חומרי גלם ניתן להשתמש? האם יש מאכלי קינוחים בריאים? שאלות רבות נשאלות אך אין תשובה אחת חד משמעית.


מבנה הפה והשיניים

הפה, על האיברים השונים הנמצאים בו, הוא אחת המערכות החשובות בגוף האדם, זו המאפשרת לנו לאכול ולדבר (שתיים מהפעולות האהובות על המין האנושי...) הפה כולל שתי שפתיים, שתי לסתות, בלוטות רוק, לשון, שיניים, חניכיים ואת השריר החזק ביותר בגופנו – המלעס, שריר קטן יחסית המפיק מומנט גדול ועל כן עוצמתו כה רבה.


אסתטיקה בהישג יד

מה צריך לדעת בדרך ליופי

הטיפולים האסתטיים הפכו בשנים האחרונות להיות חלק חשוב בשגרת הטיפוח ואיכות החיים של גברים ונשים. הסגולות הבריאותיות, הרפואיות והפסיכולוגיות של טיפולים מן הסוג הזה מגובות בשורה ארוכה של מחקרים וממצאים. באמצעות טיפולים אסתטיים ניתן לשפר את תחושת הביטחון ולהעלות את הדימוי העצמי. חלק מהטיפולים מתבצעים לקראת אירועים מיוחדים וחלק במהלך השגרה, אולם כולם מבטיחים תוצאות משביעות רצון.

אסתטיקה בהישג יד

יש הרבה סוגים של טיפולים אסתטיים הנמצאים ממש בהישג יד עבור הלקוחות. טיפולי רגליים, הורדת שיער בלייזר וגם פדיקור ומניקור מובילים את רשימת הטיפולים המבוקשים. אפשר להגיע אל פגישת ייעוץ עם נציגי מכון קוסמטיקה ולבנות טיפול בהתאמה אישית, או להצטרף אל אחד ממסלולי הטיפול הקיימים. העלות של טיפולים אסתטיים נמוכה יותר מכפי שנהוג לחשוב והביקוש תרם לירידת מחירים משמעותית. המחירים הקיימים הופכים את הנושא של טיפולים אסתטיים לנגיש עבור אוכלוסיה גדולה יותר. אפשר לשלם עליהם עם כרטיס אשראי ומזומן, לרכוש מנוי לטיפולים קבועים או לברר על מבצעים והנחות מיוחדות.

יתרון נוסף של טיפולים אסתטיים בעידן המודרני הוא הזמינות שלהם. בעוד בעבר נאלצו הלקוחות לבזבז זמן, כסף ומשאבים על נסיעות ארוכות למכוני הקוסמטיקה, הרי שהיום הכל נמצא בקרבת מקום. אפשר לשלב את הטיפולים הרגילים עם תכשירים ומוצרים מיוחדים, להתאים את הפתרונות למצב העור והגוף ולהשיג יתרונות בריאותיים בטווח הארוך. הטיפולים זמינים לכולם ואינם דורשים ויתור על תחביבים, פנאי ופעולות שגרתיות. השילוב שלהם במהלך היום הוא חלק בלתי נפרד מהיתרון ומהפופולאריות. את התופעה הזו ניתן למצוא לא רק בישראל, אלא גם במקומות אחרים בעולם ובעיקר ברחבי אירופה וארצות הברית. סביר להניח כי בעתיד תופעה זו תתגבר ותזכה לתמיכה מצד גברים ונשים.

כיצד בוחרים טיפולים אסתטיים?

מי שרגיל לעבור טיפולים אסתטיים על בסיס קבוע מכיר את ההבדלים בין התחומים השונים. מנגד, יש כאלה המעוניינים להקצות חלק ממסגרת האשראי לטובת טיפולים חדשים שלא ניסו בעבר. בחירה נכונה בטיפולים היא תנאי חשוב להצלחה ולכן כדאי להשקיע בה. בשלב הראשון רצוי להכיר את ההבדלים בין השיטות והטכניקות שמציעים מכוני הטיפולים המובילים. מי שסובל מצלקות אקנה, קמטוטים או פגמים בעור יכול לעבור טיפולים המבוססים על גלי רדיו ולייזר כדי להצעיר ולהחליק את העור. בנוסף, רצוי לשלב במסגרת מערך הטיפולים גם פילינג שמטרתו קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות. העור החדש הצומח עם תום הטיפול הוא חלק, זוהר ונטול נקבוביות לחלוטין.

השלב השני של בחירת טיפולים אסתטיים קשור להמלצות רפואיות. יש היום פתרונות שאינם מחייבים טיפול בכדורים או צריכת תרופות, עם תוצאות לא פחות איכותיות. הזעת יתר בקיץ לדוגמא נמנעת עם טיפולים אסתטיים של הזרקת בוטוקס, בעוד פיגמנטציה כתוצאה מחשיפה לשמש מטופלת עם קרמים, לייזר או כאמור פילינג. פילינג לפנים | Peeling Skin

המלצות תזונתיות לשילוב עם טיפולים אסתטיים

התפתחות הטיפולים האסתטיים בשנים האחרונות קשורה במידה רבה גם לעלייה במודעות לתזונה נכונה. מטופלים המקפידים על המלצות תזונתיות, מאכלים טבעיים, שתייה מרובה של מים, הימנעות מחשיפה לשמש וכן הלאה מפיקים את המקסימום מהטיפולים האסתטיים. בצורה כזו ניתן להשיג את השילוב האופטימאלי בין מעורבות רפואית וקוסמטית לבין פעולות טבעיות של הגוף.

טיפולים אסתטיים צפויים להמשיך וללוות אותנו גם בשנים הקרובות. תנאי אשראי נוחים ומחירים אטרקטיביים מקלים על זמינות הטיפולים ומאפשרים לרובנו להגשים את החלום כדי לשמור על עור צעיר, מראה חיוני ומצב רוח מרומם. עם זאת, את הטיפולים כדאי לעבור לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע.

תגיות:
אסתטיקהרפואה פלסטיתניתוח פלסטיניתוח שדייםשדיים מסיליקוןניתוח כירורגיבוטוקסמילוי קמטים