בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


5 טיפים לרכישת בגדי תינוקות

רכישת בגדי תינוקות בייחוד להורים מתחילים יכולה להיות חוויה טובה מחד ומבלבלת מאידך. כדי לבחור בגדי תינוקות בהתאם ומבלי לפגוע בתינוק יש לדעת מספר דברים, דברים אשר מובאים במאמר זה.


איך מתחילים טעימות לתינוק

טעימות לתינוק נועדו להפוך את המעבר מנוזל למוצק לפשוט וטבעי, לכן חשוב לעשותן בהדרגה ומתוך תשומת לב לצרכיו של התינוק.


מתנה ליולדת

בבואכם לרכוש מתנה עבור אם טריה או תינוק חדש, ישנו היצע גדול של מתנות לידה ברשתות אופנת התינוקות, חנויות לאביזרי תינוקות, ואפילו בחנויות סבונים ופינוקים כאלה ואחרות, המציעים מגוון מארזי לידה, המכילים כל-טוב לאם או לתינוק. כמו כן, אם אתם מעדיפים לרכוש מתנה בהתאמה אישית, ישנם מקומות רבים המציעים מגוון מוצרי תינוקות או מוצרים ליולדת – כמו קרמים וסבונים למיניהן, ואתם תוכלו לבחור לכם מבין שפע הדברים את המתנה האידיאלית עבור היולדת: חברה, בת-דודה, מכרה או אחות.


בגדי תינוקות לאירועים

כאשר אנו יוצאים לאירוע חגיגי, בין אם לחתונה, ברית או בריתה, או אפילו ביציאה למקום בילוי או למסעדה, תמיד נתלבש בהתאם – חגיגי, אלגנטי, שימשוך את עין הסובבים. גם כהורים לתינוקות אנו נרצה שתינוקינו יהיה לבוש בהתאם, שגם הוא ימשוך את העין (עוד יותר ממה שהוא ימשוך גם כך!). לכן כיום ניתן למצוא עוד ועוד בגדי תינוקות מעוצבים המתאימים למאורע קצת יותר חגיגי.


נולדו לשחות

יש מיומנויות שכל אדם צריך ללמוד במהלך חייו בעידן המודרני: לרכב על אופניים, לנהוג, לקרוא דואר אלקטרוני וגם לשחות. השאלה היא לא האם צריך ללמד ילד לשחות – אלא מתי כדאי ללמד אותו לשחות? באיזה גיל כדאי להתחיל? ואיך חוגי שחיית תינוקות קשורים לכישורי השחייה וכישורים אחרים שעל התינוק לפתח?


בייבי רכישות אונליין

האלטרנטיבה הווירטואלית

בעידן השפע של ימינו, בו מבחר חנויות מסוגים שונים צצות להן במרכזי הערים ובקניונים הרבים והשונים, האמהות והאבות, הסבים והסבתות, לא יכולים לעמוד בפיתוי שבקניית ביגוד חדש, אולי גם נעליים, אפילו אקססוריז. לא מדובר בקניות אישיות להם, לא "רק" להם זאת אומרת… אלא גם לבייבי החדש.

בייבי רכישות אונליין

אז נכון, ישנם דברים העוברים מדור לדור בין התינוק הראשון, השני, השלישי וכן הלאה… אולם ביגוד והנעלה הוא תחום בו הקניות, הרכישות, הסוגים והמגוון - רק הולכים, גדלים ומשתכללים, ועם כל הניסיונות לצמצם עלויות, אי אפשר לעמוד בפני אופנת הקטנטנים שעומדת לה בחלון הראווה או על המדף, ורק קוראת לנו לרכוש אותה.

גם אם בחרנו שלא לצאת לקניון או למרכז המסחרי, על מנת לא להתפתות לקנות עוד ועוד, גם בבית רודף אחרינו שגעת הקניות. הטרנד החדש והגדל הוא: קניות אונליין. כן כן, עכשיו גם ניתן לרכוש בגדים לתינוק באינטרנט הגם שדווקא בתחום זה, יש שיעדיפו את הרכישה באינטרנט. הרי הבייבי שלנו לא באמת צריך למדוד כל בגד ובגד שנרצה לקנות, נכון?

רכישת בגדי תינוקות באינטרנט פשוטה, נוחה וזמינה - אין צורך להטריח את עצמך לנסוע או ללכת למרכז המסחרי הקרוב (או הרחוק…) אלא אתם פשוט יכולים לפתוח את המחשב הביתי, בכל זמן, מבלי להיות תלויים בשעות פתיחה של קניון או חנות, ופשוט - לרכוש אונליין. פשוט לשבת בבית עם הבייבי החדש שלנו, ולהמתין מספר ימים עד לקבלת החבילה שלנו. הריגוש שבפתיחת החבילה גם הוא חלק מהעניין כמובן… ויתרה מזאת - לא תמיד יש לנו את הזמן ואת הרצון להתארגן עם חצי מן הבית שלנו: חיתולים, טיטולים, בקבוקים ומגבונים ועוד ועוד אביזרים למסע הקצר שלנו עם הבייבי שלנו לקניון.

כיום יש מגוון אתרים לבגדי תינוקות, המציעים את סחורתם באופן ויזואלי ברור, מסודר, מפורט, עם כל המידע שאנו זקוקים לו, החל מסוג הבד, איכותו, עוביו וכלה במידות ובגזרה. כל המבחר המוצע לנו - עומד לרשותנו במרחק כמה קליקים. יתרה מזאת - במרחק כמה קליקים נוכל לגלוש לנו או "לטוס" אפילו אל מגוון ארצות - הרבה חנויות אינטרנטיות מחו"ל מציעות את מרקחתן במשלוח אל מעבר לים, ולא מדובר במחירים והוצאות בסדר גודל של טיסה לחו"ל… לעיתים אפילו מדובר ברכישות זולות יותר מאלו שבארץ.

בנוסף לכך, הרכישה היום באינטרנט בטוחה ומאובטחת. ישנם אתרים רבים העובדים דרך חברות אבטחת מידע או ארנקים אינטרנטיים - הנותנות מעין גיבוי וביטוח לרכישה שלנו, כך שתמיד יש לנו מען לפנות אליו. גם בענייני החזרות או החלפות המדיניות פתוחה מאוד - בדרך כלל מדיניות החנות תפורט לנו בפרוטרוט באתר בו נרכוש. רבות מן החנויות האינטרנטיות מציעות לנו החלפות או אף החזרות ללא כל בעיה, ואפילו מתחייבות להחזר דמי המשלוח. אפילו בקניה בחנות ההחזרה והחלפה לא כזו פשוטה!

אז אולי לפני שתארזו תיק מלא בכל טוב, תחליפו חיתול, תלבישו בגד אחר לבייבי שפלט, תתרוצצו ותסעו ליעד המיוחל - החנות או הקניון, כדאי שתחשבו פעמיים. או אולי מוטב שפשוט תקליקו פעמיים - לחנות האינטרנטית האהובה עליכם.

תגיות:
מוצרי תינוקותליקושLikooshבגדי ילדיםנעלי ילדיםגרביים לתינוקבגדי מעצביםחיתוליםטיטוליםתיקי גן