בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


השימושים והיתרונות במאווררים תעשייתיים

השימוש בפתרונות איוורור באמצעות מאווררים אינו חדש ולמעשה נמצא בשימוש מזה שנים רבות, אולם עם השנים מתפתחים שכלולים רבים אך אף פעם לא ניתן לוותר עליהם. מאמר זה ייתן לכם מושג מדוע?


חברת הסעות בישראל

בישראל ישנן חברות הסעה גדולות וקטנות, והלקוח יכול לבחור מיני רבות , כאשר ישנן חברות המתמחות בתחומים מסוימים. בישראל, חברות המציעות שירותי הסעות משתמשות בכלי רכב הנוסעים קילומטרים רבים. חברת הסעות המכבדת את עצמה, דואגת להחליף את צי הרכבים שלה כל מספר שנים, במטרה לעבוד עם כלי הרכב האמינים ביותר, ולא לאכזב את הלקוח בזמן אמת.


הקשר שבין פיתוח שכונות להזנחת תשתיות

ההאצה המוגברת של הבנייה בישראל השאירה מאחור את קידום הכבישים בשכונות. התוצאה: פקקי ענק ביציאה מהשכונות החדשות בישראל


איך בוחרים חברת הובלות?

בחירה נכונה של חברת הובלות תחסוך לכם זמן, כסף ומאמץ. בשביל לבחור חברה מקצועית תצטרכו לקבל המלצות ולבצע השוואת מחירים. בנוסף, כדאי להגדיר מראש את אופי השירות כדי לוודא שמדובר על חברה מתאימה


הובלות קטנות בראש שקט

כך תובילו החלטה להוביל

לפעמים דווקא הובלה קטנה עלולה לגרום כאב ראש גדול... בעוד כאשר מתכננים להעביר תכולה של בית נערכים מבעוד מועד, מתאמים הגעתה של משאית עם צוות מובילים מאומנים ומיומנים שמסייעים באריזה ומבצעים את כל שאר השלבים של ההעמסה, ההובלה, הפריקה והסידור של התכולה המועברת בבית החדש - הובלה קטנה היא "אופרה" אחרת.

הובלות קטנות בראש שקט

עם זאת, דווקא בשל הקושי הפוטנציאלי הגלום לא אחת בהובלות קטנות חשוב לדעת, כי יש להיערך לקראתם גם כן מבעוד מועד. רצוי ליצור קשר עם חברת הובלות העשויה להעמיד לרשותכם מכונית קטנה, אשר די בה לאחסון הכמות הקטנה של החפצים והרהיטים שאתם מייעדים להעביר באמצעות החברה ממקום למקום.

הובלה קטנה אינה בהכרח הובלה קצרה. הובלה קטנה אינה בהכרח הובלתו של פריט זניח. גם העברת כספת, לדוגמה, היא הובלה קטנה אבל ברור לכול כי נדרשים כל הביטחונות ההכרחיים על מנת לוודא כי אכן זו תהיה הובלה בראש שקט- של המובילים אבל בעיקר שלכם.

הובלה קטנה מחייבת לא אחת תכנון מושכל, קביעת מועד אפשרי ונוח המתאים לכם. כאשר מדובר בהובלה של חפץ יקר ויקר ערך רגיש וחיוני במיוחד, יש חשיבות רבה לוודא כי החברה מצוידת ברישיון מוביל, בתקן איזו 9000: 2008.

גם כאשר אתם זקוקים להובלה קטנה ואולי בעיקר כאשר אתם זקוקים להובלה כזאת חשוב לוודא ולעגן את התחייבותה של החברה בחוזה הכתוב להעמיד לרשותכם רק נציג שירות מטעמה, כדי שהעבודה לא תימסר לקבלן משנה, אשר אין לכם כל אפשרות לעמוד על טיבו.

לא אחת, גם לצורך הובלה קטנה של פריט אחד או פריטים אחדים יש צורך בכלים מיוחדי להורדתם ו/או להעלאתם מקומות גבוהות ואליהן. חברת הובלות מקצועית תעמיד כשיקול ראשון את טובת הלקוח ותועלתו, גם אם הדבר יחייב אותה למאמץ מיוחד.  הובלות בתים

הובלת אביזרי מחשבים וכספות

חשוב לכל לקוח לדעת כי הפריטים היקרים לו ביותר נמצאים תחת ידיה של חברת הובלות מקצועית ואמינה, המבטחת את הציוד בערך הריאלי שלו ומשקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להובילו ממקום למקום תוך שמירה קפדנית על שלמותו. כאשר מדובר בהעברת מחשבים, ציוד קצה וכל אביזר נלווה, נציגי חברת ההובלות המקצועית מנתקים את הציוד ומחברים אותו במקום החדש במקצועיות ובמהירות.

כאשר נדרשת העברת כספות החברה מעמידה לרשותכם משאית בעלת ארגז סגור הרמטית, המצוידת בדופן הידראולית ובכריות אוויר המגנות על המוצר. אם וכאשר די בהקצעת רכב מסחרי להעברת ציוד מועט שאינו מחייב העברתו בתנאי ביטחון מוגברים- החברה עושה זאת על פי תיאום אתכם. בכל מקרה סוג הרכב שייבחר להעברה ייקבע על פי שיקול מקצועי בלבד.

השיקול המרכזי - מקצועיות

זכותכם ואולי אף חובתכם לקבל כל מידע מבוקש על אודות חברת ההובלה כדי לוודא, ככל שניתן, כי החברה עומת בתנאי הסף הנדרשים מבחינתכם, כלקוחות, להגשת השירות החיוני והמבוקש. זכותכם לבקש לראות רשיונות עסק, לוודא כי הנהג שאמור לבצע את ההובלה ערני מספיק וכי הוא לא יבצע את העבודה במסגרת שעות נוספות; זכותכם לבקש המלצות של לקוחות החברה; זכותכם לעמוד על... זכותכם לבקש הגדלה של הכיסוי הביטוחי, במידה שהצעת החברה נראית לכם נמוכה מדי. בהצלחה!

המאמר נכתב באדיבות הובלות דוד – הובלת דירה, משרדים, פרוייקטים לוגיסטיים

תגיות:
הובלות דודהובלותהובלת משרדיםהובלת בתיםחברת הובלות