בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


אוכל בריא לחיים בריאים

בתקופה האחרונה החלה תאוצה בכל נושא האוכל הבריא, אנשים מודעים לעובדה שאוכל בריא עוזר לגוף להיות חזק ובריא יותר, עוזר בערנות במהלך היום ועוד. למרות שיש עליה בערנות לנושא אכילה בריא עדיין לא באה בטבעיות להרבה אנשים.


בתי אבות במרכז – בעיר או בכפר

הגיעה העת לבחור בית חדש להורים, בית בו הם יקבלו את הטיפול הצמוד שמגיע להם, טיפול אישי, רפואי ומקצועי. העת לבחירת בית אבות יכולה להיות קצת מלחיצה וקשה ולכן יש לעשות סקר שוק ולהתייעץ עם אנשים רבים ולקרוא חומר כתוב ומקצועי כמו במאמר הבא שיסקור בפניכם את האופציות העומדות לרשותכם.


אוכל עוזר לבריאות הגוף

בנושא אכילה בריאה יש ויכוח לא פשוט, מהו אוכל בריא? מה יתרונות אוכל בריא? באילו חומרי גלם ניתן להשתמש? האם יש מאכלי קינוחים בריאים? שאלות רבות נשאלות אך אין תשובה אחת חד משמעית.


מבנה הפה והשיניים

הפה, על האיברים השונים הנמצאים בו, הוא אחת המערכות החשובות בגוף האדם, זו המאפשרת לנו לאכול ולדבר (שתיים מהפעולות האהובות על המין האנושי...) הפה כולל שתי שפתיים, שתי לסתות, בלוטות רוק, לשון, שיניים, חניכיים ואת השריר החזק ביותר בגופנו – המלעס, שריר קטן יחסית המפיק מומנט גדול ועל כן עוצמתו כה רבה.


המדריך לניתוח להגדלת חזה

חזה מושלם מסיליקון איכותי ביותר

ניתוח להגדלת חזה הוא אחד הניתוחים השכיחים והיותר מבוקשים מבין הניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית. לא רק נשים לאחר לידות מבקשות להגדיל את החזה בניסיון להשיב לעצמן חזות נשית ובעיקר כדי לחזק את הדימוי האישי והנשי שלהן- גם נערות מבקשות להינתח.

המדריך לניתוח להגדלת חזה

מדובר בניתוח אסתטי פשוט יחסית אבל כמו כל ניתוח, גם אם הוא אינו כרוך בסיכונים ובתופעות לוואי צפויות, עצם העובדה כי מדובר בניתוח חודרני ופולשני ובהכנסת גוף זר לחזה עלולה, גם אם בהסתברות נמוכה, לגרום לסיכון.

חשוב לבחור מנתח מקצועי, אמין, שימסור למנותחת הפוטנציאלית מידע מלא ומקיף על אודות הניתוח הצפוי. חשוב להקפיד ולמלא את ההנחיות במלואן. חשוב להינתח- אם בכלל – בקליניקה נקייה, היגיינית, שהרופא המנתח נמצא כל העת במקום ועשוי לתת מענה מיידי לכל מצב שעלול להתרחש.

רצוי לדעת כי שדיים גדולים נוטים ליפול. הגדלה מופרזת שלהם עלולה להאיץ את קצב צניחתן. חשוב לדעת כי גם אם וכאשר מנוצל ניתוח ההגדלה לתיקון אי-סימטריה בחזה, לא תמיד ניתן להגיע לתוצאה, שבה תתקיים, אכן, סימטריה מלאה וזהות חזותית בין שני השדיים.

עם תחושות קשה ואולי מיותר להתווכח. כאשר אישה, אפילו היא נערה, חשה כי היא "מוכרחה" לבצע ניתוח להגדלת חזה, ספק אם כל נימוק שהוא, הגיוני ככל שיהיה, יניע אותה מביצוע הניתוח. עם זאת, חשוב להקפיד על כך שלפני הניתוח יישללו על ידי רופא כל הסיבות העלולות למנוע את הניתוח מסיבות רפואיות אובייקטיביות. אם וכאשר מנוי וגמור עם אישה לעבור ניתוח להגדלת החזה יש דברים אחדים שחשוב לדעת על אודות הניתוח, ההכנה לפניו וההחלמה אחריו. חזה לאחר ניתוח

חשוב לדעת:

1. לפני הניתוח חשוב לדווח לרופא על כל תופעה בריאותית חריגה, לרבות רגישויות ידועות, נטילת תרופות. הגילוי הנאות הוא תנאי הכרחי.

2. כעשרה ימים לפני הניתוח יש לחדול לאלתר מנטילת תרופות העלולות להשפיע על מערכת קשירת הדם. כמו כן יש להתייעץ עם הרופאה על כל תרופה אחרת.

3. כחמישה ימים לפני הניתוח יש להפסיק לאלתר את העישון ושתיית אלכוהול.

4. יום לפני הניתוח חשוב לרחוץ היטב את החזה עם סבון או שמפו אנטיספטי.

5. חשוב להפסיק לאכול מחצות היום שקודם לניתוח.

6. ביום הניתוח רצוי להגיע (יחד עם מלווה) זמן מספיק (כשעה) לפני המועד שנקבע לתחילתו, כדי להיכנס אליו ברוגע ובנינוחות.

7. רצוי להגיע בלבוש קל, בחולצת כפתורים.

8. לאחר הניתוח ייחבשו השדיים. החבישה תוסר יום למחרת הניתוח.

 

9. לאחר הניתוח עלולה להופיע נפיחות קלה את עלולה לחוש כאב קל שאמור לחלוף לאחר ימים אחדים. הנפיחות כרוכה גם בגרד קל, שאף הוא אמור לחלוף, המהווה חלק מתהליך ההחלמה.

10. את צפויה לחוש שינויים בתחושת העור בחזה בכלל ובפטמה בפרט ( העלול להיות מלווה בעקצוצים קלים). חזרה לתחושה המוכרת עשויה לארוך שבועות ואך חודשים אחדים. סבלנות.

11. לאחר שלושה - ארבעה ימים ניתן לחזור לשגרה. חזרה לעבודה מומלצת לא לפני חלוף שבוע- 10 ימים. רוצה להגדיל חזה? | אגם קורן

ניתוח להגדלת חזה הוא ודאי לא ניתוח מציל חיים, אף שעשויה להיות לו השפעה על איכותם. רצוי להתייעץ עם אנשים קרובים לכן על מנת לבחון האם תחושת הצורך בניתוח כזה מוצדקת, האם המראה הנשי שלכן אינו מלא ושלם כפי שהנכן, גם אם אתם חשות או חושבות כי הגדלת החזה היא הדבר שאתן זקוקות לו לכאורה בדחיפות.

למי מכן שמתעתדות לעבור את הניתוח- שהוא יעבור בשלום ואתן תשובו במהרה לאיתנכן, כאשר החזה המוגדל מחזק את תחושת הנשיות שלכן ומעצים גם את הדימוי ואת הביטחון העצמי שלכן.

תגיות:
הגדלת חזהניתוח פלסטיניתוח להגדלת חזהחזה סיליקוןמחקרים בהגדלת חזהחזה מסיליקון