בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.


מדריך לרכישת טבעות אירוסין

ההחלטה לבוא בברית הנישואין היא ענין מאד מרגש! מזל טוב. שלב הבא אחרי ההחלטה הוא לקנות טבעת אירוסין בכדי לסמל את מעמד האירוסים.


הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

לכל המתלבטים, אין מה! רכישת ג'קוזי כמערכת ספא ביתית הוא לעסק זהו צעד חכם ביותר שיכלתם לחשוב עליו מכיוון שלג'קוזי יש סגולות שכדאי לכם לדעת.


בניית ציפורניים

אזור השרון: פרדסים ירוקים, שדות תותים, משפחות עם ילדים - אלו המחשבות שעולות לכם בראש? ובכן, השרון עובר מהפך אופנתי. לצד האווירה הפסטורלית הידועה, תמצאו כאן שדרות נעימות, קניונים, חנויות מעצבים, מתחמי טיפוח והרבה חן, שיק ויופי.


בעלי מקצוע

גיוס כח אדם חדש למערכת או, במילים אחרות – גיוס עובדים, הוא אחד התהליכים החיוניים לכל חברה או עסק באשר הם. ארגון שאינו מתקדם, אלא קופא במקום – סופו שיוותר מאחור, עד שיהפוך לגוש מלח, או שפשוט יתאדה. קיים מגוון נרחב של דרכים המסייעות בהליך גיוס עובדים.


טבעות אירוסין

המדריך לרכישה נבונה ונכונה

אז החלטת להציע נישואין לחברה שלך ולעשות זאת בדרך מקורית שאינה משתמעת לשתי פנים. השקעת בהפקה ובתכנון האירוע, ביקשת עזרה מהחברים ובני המשפחה שיביאו את ארוסתך לעתיד למקום המתאים בשעה המתאימה, תכננת בדיוק מתי תופיע ההצעה של הנישואין באוויר או בכל דרך אחרת אבל כל זה לא ישנה אם הטבעת אירוסין שקנית לא בגודל המתאים או לא מעוצבת כהלכה. אז איך תדע עם הטבעת אירוסין שרכשת מתאימה?

טבעות אירוסין

גברים רבים הולכים לאיבוד בכל הקשור לבחירת טבעת אירוסין. המבחר כיום הוא עצום, החל מזהב צהוב, לבן, אדום ומה לא. גם הגדלים של הטבעות, העיצובים ועובי התכשיט, משתנים מטבעת אחת לשנייה וזאת עוד לפני שהגענו ליהלום שבכתר הלא הוא היהלום בטבעת האירוסין וההחלטה לגבי גודל היהלום, צבע, חיתוך ועוד. הכי חשוב לדעת מהיכן לרכוש את הטבעת על מנת להיות בטוחים כי הטבעת אכן מזהב וכמובן שהיהלום אמיתי. רבים וודאי יחפשו אחר אלטרנטיבות אחרות זולות יותר, מה שאומר קנייה מאדם פרטי או כאלה ששמעתם עליהם שמוכרים זהב בזול. אז נכון שהמחיר מאוד מפתה ולא ממש בא לך להשקיע הון תועפות על טבעת אירוסין, בייחוד שזאת לא הטבעת היחידה שעליך לקנות, כי יש עוד טבעות בהמשך הדרך, אבל לעתים, המחיר הנמוך לא רק יפיל אותך מהרצפה אלא בכלל יפיל אותך מבחינת האיכות. פתאום תגלה שהזהב הוא לא באמת זהב ושהיהלום הוא רק פרי דמיונך. אז עשה לעצמך טובה ורכוש טבעת אירוסין בחנות או רשת שאתה בטוח שהן אמינות ומורשות.

לכל אישה יש טעם משלה. ישנן נשים האוהבות תכשיטים נועזים וגדולים הנראים לעין ולעומתן ישנן נשים המעדיפות תכשיטים צנועים יותר. חשוב לדעת מה כל אישה אוהבת ולמה היא מתחברת כיוון שיהיה זה חבל אם תשקיע בטבעת יקרה ומרשימה, עם יהלום ענק שעולה הון תועפות ובסוף בת זוגתך תשאיר את הטבעת בכספת ולא תענוד אותה כי היא לא מתחברת לפאר ולמוחצנות שהטבעת מביאה עמה. טבעות אירוסין | YesIDo

אל תדאג, אתה לא לבד. ישנם גברים רבים אובדי עצות שלא כל כך בטוחים איזו טבעת יבחרו ולכן אנו שמחים להכיר לך את המדריך לרכישת טבעת אירוסין!

  • צעד ראשון- קודם כל, קבל את ההחלטה להציע נישואין לבת זוגתך בלב שלם.
  • מזל טוב- החלטת להתארס. עכשיו צריך להודיע לחצי השני שלך לגבי הכוונות שלך.
  • לפני שאתה מתחיל לחשוב איך תיראה הצעת הנישואין, צריך לקנות טבעת אירוסין.
  • בטוח שלבת זוגתך יש חברות ובני משפחה מהמין הנשי אשר איתן תוכל להתייעץ וללכת לחנות תכשיטים. נסה לבחון ולשים לב לתכשיטים אותם עונדת בת זוגתך ולנסות להבין מה הטעם שלה. בנוסף, בקש עזרה מאחת החברות או בנות המשפחה (אמא, אחות, או כל בת משפחה אחרת שמכירה אותה טוב) שתלכנה איתך לחנות התכשיטים לבחור טבעת.
  • אל תתפתה למחיר ולאופנה. ישנן טבעות אירוסין מקובלות ואפנתיות אך אל תיתן לזה להכריע על החלטתך, במיוחד אם נראה לך שבת זוגתך לא כל כך תתחבר לתכשיט. חשוב שתבחר טבעת אירוסין שתתאים בגודלה ובעיצוב שלה לטעם של זוגתך ולאישיות שלה.
  • כמובן שאם תוכל, מבלי לרמוז יותר מדי, נסה להסב את תשומת לב בת זוגתך לטבעות אירוסין בחלונות ראווה בכדי לבדוק מה היא תגיד ועל מה היא תסתכל וכך תוכל לקבל יותר מושג לגבי רצונה.
  • אופציה נוספת היא לבקש מחברה טובה שתשאל את בת זוגתך לגבי הטבעת אירוסין שהייתה רוצה לקבל וכמובן לעשות זאת מבלי לרמוז או להסגיר את כל ההפקה והתכנון שמתנהלים מאחורי גבה לגבי הצעת הנישואין.
תגיות:
טבעת אירוסיןטבעות אירוסיןטבעות נישואיןטבעת יהלומים