בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


כיצד לנקות סוגי מסנני בריכות שחיה

מעל לפני הקרקע בריכות שחיה מציעות פעילות גופנית מהנה בזמן הקיץ, אך שמירה ותחזוקה שלהם יכולה להיות עניין יקר. לאלו שמעוניינים לחסוך קצת כסף או שפשוט להפחית את הבזבוז, ניקוי המסננים במקום לקנות חדשים יכולה להיות אופציה טובה לחיסכון.


איך להתקין בריכת שחייה ניידת

בריכות שחייה ניידות הם התשובה האולטימטיבית לבתים בעלי חצר או גינה קטנה או כאלה שאינם מעוניינים להכנס לפרוייקט בנייה מסובך ומסורבל. התשובה לכך היא הרכבה עצמית של בריכות שחייה ניידות במגוון גדלים הניתנים להרכבה ולפירוק עצמית ללא כל קושי.


מדריך לרכישת טבעות אירוסין

ההחלטה לבוא בברית הנישואין היא ענין מאד מרגש! מזל טוב. שלב הבא אחרי ההחלטה הוא לקנות טבעת אירוסין בכדי לסמל את מעמד האירוסים.


הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

לכל המתלבטים, אין מה! רכישת ג'קוזי כמערכת ספא ביתית הוא לעסק זהו צעד חכם ביותר שיכלתם לחשוב עליו מכיוון שלג'קוזי יש סגולות שכדאי לכם לדעת.


ציוד לבריכה: בחירת רובוט לניקוי בריכת שחיה

מנקה בריכת שחיה אוטומטי הוא בהחלט אחד מהציוד בריכת שחיה הנחוץ ביותר שבעל בריכת שחיה יכול להשקיע. ניקוי ושטיפה ידני של בריכת שחיה לוקח זמן רב ומייגע ובעלי בריכת שחייה מעטים נהנים ממשימה מייגעת זו. הפיתרון בימינו לחיסכון בזמן וניקוי אוטומטי הוא רובוט לניקוי בריכה אוטומטי שמאפשר לכם להשקיע הרבה פחות זמן יקר לתחזוקת בריכת השחיה ויותר זמן איכות להירגע ולהנות מהבריכת שחייה שלכם!


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

התמודדות עם קבלני בנייה של בריכות שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.

10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

שימת לב לטיפים אלה עשוי לחסוך לכם עיסקה רעה, עוגמת נפש ושלא לדבר על חיסכון בכסף בטווח הארוך.

עשרת הטעויות שאנשים עושים בשכירת קבלן לבניית בריכת שחיה:

1. התייחסות לקנייה כאל קניית רכב חדש – בריכות שחיה הם פרוייקטים של בנייה ויצירה בהתאמה אישית ונבנות על ידי בקשות אינדיבידואליות והתאמה אישית וקבלני בנייה עם סטנדרטים שונים. כל הבריכות שחיה אינן נבנות זהות זו לזו בניגוד לרכב אשר מיוצר במפעל בתנאים מבוקרים. בבריכות שחיה מה שאינך רואה יכול לפגוע קשר ישיר בעלויות של הלקוח.

2. לא נשאלות מספיק שאלות – אל תניח כי כל קבלן מבצע יתחיל לתת לך או יכול הסבר בנוגע לתהליך הבניית בריכת שחיה לצורך העניין. ככל שאתה בא עם רקע והבנה בתחום הבריכות שחיה כך גדל הסיכוי כי תבצע החלטה ורכישה נכונה ונבונה בסופו של דבר. זה יעזור לך ולקבלן הבריכה שלך. עשה את שיעורי הבית שלך, המחקרים האינסופיים והשתמש בהם בתבונה!

3. שיתוק מרוב הצעות – זה קורה כאשר מקבלים 10-15 הצעות או יותר לבניית בריכות שחיה ולאחר מכן לא ניתן להגיע להחלטה מכיוון שהבלבול גובר. עשו את הבדיקות שלכם וקבלו לא יותר מ 3-4 הצעות קונקרקטיות מחברות לבניית בריכות שחיה מכובדות ומוכרות, לאחר מכן הגיעו להחלטה סופית ובלב שלם ולכו על זה בכל הכוח.

4. לא לבדוק את רמת המקצועיות, היסטוריה או חוזה המכירה – מה מסמיך אותם לבנות בריכת שחיה? התחשבו באימרה – "הזול הוא תמיד יקר" אם אתם חושבים שמחיר מקצוען הוא יותר מדי יקר חכו עד שתיתקלו בחובבן שגובה גרושים עבור עבודה איכותית.

5. קנייה מבוססת מחיר – בדר"כ אם עיסקה נראית יותר מדי טוב מכדי להיות טובה אז קחו בחשבון שזה מה שזה! אם אתם מבצעים רכישה על ידי פרמטר המחיר בלבד אתם עלולים מהר מאוד להתאכזב. שורה תחתונה: בדר"כ אתה מקבל מה ששילמת עבורו.

6. רכישה טלפונית של בריכת שחיה!? – זה בלתי אפשרי ובזבוז של זמן, בקרו במקום של בניית בריכות שחיה או קיראו אליהם לביתכם כדי להעריך עלויות. ביקור במקום בית העסק יאמר לכם המון אודות בית העסק ובעליו!

7. הנחה כי בניית בריכות שחיה עולות פחות בתקופת החורף – אנחנו רואים עליות מחירים בפלדה, מחסור בבטון, מחירי גז והעלאת פרמיית הביטוחים. בריכות שחיה לא נעשות זולות יותר ככל שהזמן עובר, בניית בריכות שחיה לעולם לא תיהיה זולה יותר ממה שהיא כיום ולכן עליות מחירים יש גם כאן. 

8. אי קריאת החוזה – וודא כי אתה מבין את משמעות החוזה שחתמת עליו ומה אתה מקבל בתמורה למחיר שמשולם והכי חשוב, לקראת מה אתה נכנס. וודא כי הכל רשום ומועלה על כתב זה מאוד קשה לאחר מכן לבטל חוזה בנייה עם קבלנים רבים לאחר 3 ימי עסקים. החוזה צריך להגן עליך ועל קבלן המבצע. 

9. התמקדות באסטטיקה ולא במכניקה של בריכת השחיה – עיצוב הידראולי, ספיקות, גודל צינורות, סוגי משאבות ומסננים, מערכות ניהול כימיקלים וגורמים רבים אחרים שיעשו את ההבדל של בריכת השחייה להישאר נקיה ומחוטאת. 

10. אי חשיבה על בטיחות – בריכות שחיה יכולות להיות מקום מצויין ליצירה, התעמלות וסתם להנאה בחוץ. אך הם גם יכולים להוות מקום מסוכן, וודאו שאתם מודעים לדרישות העירוניות בנוגע לגדרות, מחסומים וסימני שילוט. חשוב מכך, וודא כי אתה מגן על בני משפחתך ואלה שאיכפת לך מהם ובנוסף על אלה שאינם מסוגלים לדאוג ולהגן על עצמם.

תגיות:
בריכת שחיהבריכות שחיהבריכות שחייהבניית בריכת שחיהרובוט לניקוי בריכהמוצרי פנאי לגינה ולחצרוואטרפאן