בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


אוכל בריא לחיים בריאים

בתקופה האחרונה החלה תאוצה בכל נושא האוכל הבריא, אנשים מודעים לעובדה שאוכל בריא עוזר לגוף להיות חזק ובריא יותר, עוזר בערנות במהלך היום ועוד. למרות שיש עליה בערנות לנושא אכילה בריא עדיין לא באה בטבעיות להרבה אנשים.


בתי אבות במרכז – בעיר או בכפר

הגיעה העת לבחור בית חדש להורים, בית בו הם יקבלו את הטיפול הצמוד שמגיע להם, טיפול אישי, רפואי ומקצועי. העת לבחירת בית אבות יכולה להיות קצת מלחיצה וקשה ולכן יש לעשות סקר שוק ולהתייעץ עם אנשים רבים ולקרוא חומר כתוב ומקצועי כמו במאמר הבא שיסקור בפניכם את האופציות העומדות לרשותכם.


אוכל עוזר לבריאות הגוף

בנושא אכילה בריאה יש ויכוח לא פשוט, מהו אוכל בריא? מה יתרונות אוכל בריא? באילו חומרי גלם ניתן להשתמש? האם יש מאכלי קינוחים בריאים? שאלות רבות נשאלות אך אין תשובה אחת חד משמעית.


מבנה הפה והשיניים

הפה, על האיברים השונים הנמצאים בו, הוא אחת המערכות החשובות בגוף האדם, זו המאפשרת לנו לאכול ולדבר (שתיים מהפעולות האהובות על המין האנושי...) הפה כולל שתי שפתיים, שתי לסתות, בלוטות רוק, לשון, שיניים, חניכיים ואת השריר החזק ביותר בגופנו – המלעס, שריר קטן יחסית המפיק מומנט גדול ועל כן עוצמתו כה רבה.


יתרונות הדברה ירוקה

ההדברה שתרצו לביתכם

אחד התנאים ההכרחיים ליעילותה של הדברה ולהשגת התוצאות הנדרשות והמצופות ממנה היא ביצועה על ידי מדביר מקצועי. תנאי הכרחי לבחינת מקצועיותו של המדביר היא תעודה המסמיכה אותו לעסוק במקצוע. זכותכם, כלקוחות, לדרוש לראות תעודה כזאת.

יתרונות הדברה ירוקה

מדביר מקצועי מבצע הדברה תוך שמירה מרבית על הסביבה, תוך מאמץ ממוקד למנוע את זיהומה . איש מקצוע משכיל להשתמש בחומרי הדברה ייעודיים לכל סוג של מזיק. לשם כך נדרשים מקצועיות וניסיון.

היתרונות והתועלות של שיטה זו מתבררים מעצם העובדה כי נעשה בה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, ללא תוספת כימיקלים, באופן שאין בו כל סיכון על בני אדם בפרט ועל הסביבה בכלל.

חשוב לדעת כי לכל אחד מאתנו יש תפקיד בשמירה על ניקיון והיגיינה בבית ובסביבה. חשוב לדעת כי כל אחד מאתנו נדרש ויכול לתרום לכך באמצעות פעולות פשוטות ביותר, העשויות אף הן להיכלל תחת ההגדרה- הדברה ירוקה וידידותית לסביבה: סילוק של שאריות מזון ולכלוך מהבית ומהסביבה, ניכוש תכוף של עשבים שוטים בגינה, שמירה על אחוזי לחות מיטביים (מזיקים נוטים להתרבות בתנאי לחות קיצוניים), איטום חורים וסדקים, סגירה טובה של כל פתחי הבית ועוד.

להדברה זו יש גם יתרונות טכניים בלתי מבוטלים: היא אינה מחייבת יציאה מהבית ושהייה מחוץ לו במשך שעות ארוכות. למעשה, ניתן לשהות בבית גם בשעה שמתבצעת בו ההדברה, קל וחומר לאחר סיומה.

זו שיטה מועדפת המהווה ערובה לאי פגיעה בתינוקות ובהוריהם, בחיות מחמד, ברהיטים ובכל מה שנמצא בבית. זו שיטה מועדפת גם מבחינה אקולוגית, מאחר שהשימוש ברעלנים טבעיים המתבצע במסגרתה לא מפר את האיזון האקולוגי בסביבה. היא אינה כרוכה בסיכון מי התהום על ידי חדירה של חומרים כימיים, סיכון הקיים בהדברה שאינה ירוקה.

חשיבותו של מדביר מקצועי הדברה ירוקה

לא ניתן להפריז בציון ובהדגשת חשיבות הבחירה במדביר מקצועי לביצוע עבודה יעילה ואיכותית, היות שמדביר כזה מצויד בכל האמצעים והחומרים הנדרשים. הוא מכיר היטב את כל השיטות. הוא ניחן ביכולת לאמוד את סיכויי ההצלחה של כל שיטה ולהתאים את הטובה ביותר לשם מיצוי הסיכוי להותיר את הבית נקי מכל מזיק.

האפקטיביות של שיטה זו היא כפולה: היא מרחיקה ובמקרים רבים מונעת חדירת מזיקים לבית והיא מונעת פגיעה בקרקע והפרת האיזון האקולוגי בטבע ובסביבה. העדר כל סיכון לאנשים ולחיות מחמד מעצים את היתרונות והופך שיטה זו למועדפת על רבים.

אין ספק כי שילוב כוחות בין הלקוחות ובין אנשי המקצוע המגישים להם את השירות המקצועי הנדרש הוא מכפיל-כוח חשוב ואפקטיבי במאבק נגד מזיקים. בית נקי הוא בית היגייני, בטוח ובטיחותי יותר. הוא בית בריא יותר. חשוב לדעת כי שכירת שירותים מקצועיים לביצוע עבודה נדרשת זו היא הוצאה נדרשת שאינה מותרות כלל ועיקר. על פי משוואת עלות-תועלת, מוצדק ומשתלם לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בהדברה ירוקה ומסוגלת לתת לכם מענה מיטבי שיענה על כל הדרישות וכל הציפיות שלכם. לבריאות!

המאמר נכתב ע"י גרין הדברות – הדברה מזיקים בשיטה ירוקה

תגיות:
הדברה ירוקהמדבירמדביר במרכזהמלצה על מדביר טוב