בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


5 טיפים לרכישת בגדי תינוקות

רכישת בגדי תינוקות בייחוד להורים מתחילים יכולה להיות חוויה טובה מחד ומבלבלת מאידך. כדי לבחור בגדי תינוקות בהתאם ומבלי לפגוע בתינוק יש לדעת מספר דברים, דברים אשר מובאים במאמר זה.


איך מתחילים טעימות לתינוק

טעימות לתינוק נועדו להפוך את המעבר מנוזל למוצק לפשוט וטבעי, לכן חשוב לעשותן בהדרגה ומתוך תשומת לב לצרכיו של התינוק.


בייבי רכישות אונליין

בעידן השפע של ימינו, בו מבחר חנויות מסוגים שונים צצות להן במרכזי הערים ובקניונים הרבים והשונים, האמהות והאבות, הסבים והסבתות, לא יכולים לעמוד בפיתוי שבקניית ביגוד חדש, אולי גם נעליים, אפילו אקססוריז. לא מדובר בקניות אישיות להם, לא "רק" להם זאת אומרת… אלא גם לבייבי החדש.


נולדו לשחות

יש מיומנויות שכל אדם צריך ללמוד במהלך חייו בעידן המודרני: לרכב על אופניים, לנהוג, לקרוא דואר אלקטרוני וגם לשחות. השאלה היא לא האם צריך ללמד ילד לשחות – אלא מתי כדאי ללמד אותו לשחות? באיזה גיל כדאי להתחיל? ואיך חוגי שחיית תינוקות קשורים לכישורי השחייה וכישורים אחרים שעל התינוק לפתח?


מתנה ליולדת

מגוון רעיונות שלא חשבתם עליהם

בבואכם לרכוש מתנה עבור אם טריה או תינוק חדש, ישנו היצע גדול של מתנות לידה ברשתות אופנת התינוקות, חנויות לאביזרי תינוקות, ואפילו בחנויות סבונים ופינוקים כאלה ואחרות, המציעים מגוון מארזי לידה, המכילים כל-טוב לאם או לתינוק. כמו כן, אם אתם מעדיפים לרכוש מתנה בהתאמה אישית, ישנם מקומות רבים המציעים מגוון מוצרי תינוקות או מוצרים ליולדת – כמו קרמים וסבונים למיניהן, ואתם תוכלו לבחור לכם מבין שפע הדברים את המתנה האידיאלית עבור היולדת: חברה, בת-דודה, מכרה או אחות.

מתנה ליולדת

פינוקים ליולדת

מתנת לידה אינה חייבת להיות מתנה עבור התינוק, אלא יכולה להיות מתנה מפנקת עבור היולדת: החל מיום ספא מפנק וכלה בערכת פינוק של קרמים, סבונים, מגבות וכולי. היולדת, שזה עתה חוותה לידה, שלפניה עוד קדמו 9 חודשים לא קלים, זקוקה לקצת פינוק. אז בין מתנות הלידה מוצעים במגוון חנויות גם מארזים דווקא ליולדת עצמה.

מארזי לידה מתנה ליולדת בת | Heny

מארזים ליולדת מכילים מגוון מוצרים, בדרך כלל הבסיסיים ביותר לתינוק החדש. אם מדובר במארז לידה לתינוק, המארזים יכולים להכיל בגדי תינוקות למיניהם: בגד גוף, אוברול, חזיה, או ציוד לתינוק כגון: חיתולי טטרא, שמיכות. עבור אם טריה, ביגוד או ציוד בסיסי לתינוק – תמיד יתקבל בברכה.

מארזי לידה רבים מוצעים גם בחנויות תמרוקים או אפילו פרחים למיניהן – ומציעים דווקא פינוקים ומתנות ליולדת. למה שלא תפנקי את היולדת הטריה במתנה עבורה ולא עבור התינוק? – מתנה שכזו היא מתנה נהדרת עבור יולדת שאינה אם טריה אלא אמא לכמה ילדים. סביר להניח שבגדי תינוקות – יש לה כבר בשפע (ועברו מדור לדור). אז אם חברתך או אחותך עונה על הקריטריון הזה – פנקי אותה!

ביגוד לתינוק

שוק בגדי התינוקות מוצץ בשפע מותגים וחנויות, לצד חנויות בטויק המציעות מגוון בגדי תינוקות מעוצבים. ביגוד לתינוק הנולד צריך להיות עשוי 100% כותנה, על מנת שלא לגרות את עורו הרגיש של התינוק. בהגיעך לחנות בדקי את טיב הבגד, ובחרי בביגוד המתאים לתינוק שאך נולד – החיל מהתאמת המידה וכלה בגזרה. הגזרות הטובות והשימושיות ביותר הן בגדי גוף למיניהם ואוברולים – מצוינים כשכבה עליונה. אם התינוק נולד בחורף, קחי בחשבון גם ביגוד חמים יותר – מפליז או סריג (רצוי לא כשכבה תחתונה כי הוא עלול לגרות את עורו).מתנה ליולדת בן | Heny

מוצרים נלווים

בתחום זה יכול להיכלל כל מוצר השימושי עבור היולדת או התינוק. תוכלי לצרף למתנה שתבחרי גם שמיכות נעימות או אפילו צעצועים רכים – אלו נהדרים לגיל 0, לגירוי חושיו של התינוק ולהתפתחותו. מה גם ששמיכה או צעצוע אינם תלויי מידה, ועל כן ישמשו אותו לאורך יותר זמן.

צעצועים

מלבד צעצועים רכים, ישנם גם צעצועים יותר מורכבים (ומחירים בהתאם), שיכולים לעמוד בפני עצמם כמתנה ראויה ביותר. אם מתחשק לך להשקיע, תוכלי לרכוש טרמפולינה לתינוק או מובייל למיטת התינוק, ממגוון עשיר של טרמפולינות ומובייל ושלל צעצועים למיטה, ללול או לעגלה.

בין אם בחרת במארז לידה מוכן, ובין אם שילבת מספר מתנות אל מארז בהתאמה אישית, בחרי במוצרים הנראים לך מתאימים ליולדת ושימושיים עבורה ולתינוק.

תגיות:
מתנה ליולדתמתנות ליולדותמתנה לתינוקמתנות לתינוקותמארזי לידהעוגות מתנהעוגות ליולדתמוצרי תיוקותאיך בוחרים מתנה לתינוק