בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


איך לשדרג את הדירה החדשה

אנשים רבים אשר עוברים לדירה חדשה, אינם יודעים איך לנצל כראוי את כל החלל הפנוי שלפניהם. במאמר הבא נעניק לכם מספר כלים פשוטים לעיצוב נכון של הדירה, ונציין חמישה חפצים אשר ישדרגו את המראה של כל מבנה מגורים.


איטום ושיפוצים

משפצים את הבית? סביר להניח שהגיע הזמן לשדרג את האיטום של המבנה, הקירות, הגג והתקרה. במאמר הבא נסביר למה חשוב לשלב את האיטום עם השיפוץ ואיך ניתן לעשות זאת בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב


איך בוחרים חברת הובלות?

בחירה נכונה של חברת הובלות תחסוך לכם זמן, כסף ומאמץ. בשביל לבחור חברה מקצועית תצטרכו לקבל המלצות ולבצע השוואת מחירים. בנוסף, כדאי להגדיר מראש את אופי השירות כדי לוודא שמדובר על חברה מתאימה


טיפים להזמנת מנעולן לדירה

מנעולן הוא איש מקצוע שמוסמך לספק שורה ארוכה של שירותי פריצה ושכפול מנעולים. בנוסף, עליו להיות בעל אישור מטעם משטרת ישראל ולהוכיח רמה גבוהה של אמינות. במאמר הבא נסביר איך בוחרים אותו ובאיזה שלב כדאי להזמין אותו לדירה הפרטית


כיצד מבוצע איטום לוח חשמל ומדוע הוא חשוב?

לוח החשמל הוא מרכיב בעל חשיבות מהותית ביותר עבור התשתית הבסיסית ביותר של חיי היום יום שלנו בכל מרחב מודרני. בין אם מדובר במרחב ביתי, ובין אם מדובר במרחבים עסקיים או במרחבים ציבוריים – בכל מקום באשר הוא יש תשתית חשמל מרכזית המחברת את שלוחות החשמל השונות תחת מערכת שליטה אחת.


עיצוב מטבחים מודרניים

הטרנד החדש היום

בבתים הולכים ורבים הופך המטבח למתחם מרכזי ויוקרתי בבית. הוא משמש לא רק להכנת מזון ולאכילה אלא כמקום אירוח ואף כסביבת עבודה. עיצובו אמור למצב אותו ככזה- יפה, אסתטי, נוח, דקורטיבי, אפקטיבי, אטרקטיבי, בקיצור- מתחם אולטימטיבי.

עיצוב מטבחים מודרניים

ניתן ואף מומלץ להסתייע במעצב פנים שיציע ויציג בפניכם את מגוון החומרים המשמשים לעיצוב מטבח מודרני, את המיקום המיטבי של מכלול החפצים והכלים במטבח, כיצד לאחסן ולסדר אותם באופן שיקל על העבודה במטבח וינעים את השהייה בו.

מטבח מודרני הוא מטבח יוקרתי, שיש בהם נוכחות בולטת של זכוכית ושיש, מכשירי חשמל בצבע כרום, תאורה מודרנית, הכוללת מנורת לד וספוטים שקועים (לרבות תאורה תת ריצפתית) ותאורה היוצאת מתוך נישות גבס המשמשות כמתחם למסך פלזמה ולמערכת שמע משוכללת.

המטבח המודרני מכיל את החידושים והשכלולים בנושא הכנת המזון, המכשירים והאביזרים המקלים עליה: מגירות נשלפות, קולט אדים משוכלל על פי רוב יבחרו מי שרוצים לשוות למטבח הביתי מראה עדכני ומודרני חיפוי יוקרתי באבן. עיצוב מטבחים

יחי הרושם?!

ספק אם תרצו לחיות בבית או אף במטבח זכוכית, על אף יופיו של חומר חיפויזה. סביר וטבעי יותר לשלב אותו עם קרמיקה או שיש. בכל מקרה, החיפוי אמור לא רק לייפות את הקיר אלא בעיקר לשמר אותו. לסוג החומר של החיפוי, לטקסטורה שלו ולצבעו עשויים להיות השפה מכרעת אל האפקט החזותי ועל הפן העיצובי של המטבח, לכן ראוי ומוצדק לייחד זמן ומחשבה לבחירת החומר המתאים ביותר לטעמכם.

חשוב לזכור, כי אם אתם אנשים עסוקים - מן הסתם רובכם כאלה – רצוי עצב מטבח שהכול יהיה בו נגיש וזמין בהישג יד, מה שמחייב תכנון מוקפד מבעוד מועד של המטבח, שאמור להיות מתחם פונקציונאלי, מעבר להיותו מתחם דקורטיבי המעוצב לנוי ולהידור.

אחד החיפויים היותר אטרקטיביים למטבחים הוא חיפוי גרניט, הנחשב לחומר חזק (בעיקר אריחי גרניט פורצלן מזוגגים, האטומים לנוזלים. בשל היוקר שלהם ניתן לבחור גם באריחי אבן טבעית, שאף הם יפים ומהודרים, ומחירם זול יותר.

על מנת לסייע לכם בעיצוב המטבח רצוי לבחור חברה המספקת לכם, בין השאר, אפשרות לראות את תהליכי העיצוב השונים של המטבח בתוכנה תלת-ממדית שניתן לשחק עמה, להוסיף או לגרוע, לצבוע בצבעים ובגוונים האהובים עליכם, לבחון שילובי חומרים ועוד.

אם הכוונה שלכם היא בעיקר להרשים את האורחים שלכם- יחי הרושם!? -רצוי לבחור חומרים וחיפויים דקורטיביים, אבל לא פחות חשוב להידרש גם אל נושא הבטיחות והעמידות של החומרים. לשם כך חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים. דגמי מטבחים

פורמייקה או שלייפלק?

על מנת לעצב מטבח עם חזות יפה יש הבוחרים – לאחר התלבטות- בחומר איכותי לציפוי דלתות ארונות. יש מי שהבחירה הראשונית והטבעית שלהם היא בפורמייקה, שניתן לקבל אותה בטקסטורות שונות ומגוונות, לרבות דמוי עץ. מדובר בחומר קל לניקוי ועמיד בפני שריטות או פגיעות חיצוניות. עם זאת, חרף יתרונותיו, מי שהשיקול העיקרי שלהם הוא יצירת אפקט חזותי מרשים, אשר מתיישר ומתיישב עם קו עיצובי מודרני, עשויים להעדיף חיפוי וציפוי שלייפלק (צביעה אטומה בהתזה) אשר על אף רגישותו לשריטות והיותו פחות עמיד מאשר פורמייקה, הוא יועדף בשל האפקט העיצובי המרשים שלו, במיוחד כאשר הוא מגיע עם ברק מבריק. הוא יקר יותר אבל גם יוקרתי יותר, מה שהופך אותו לחומר ציפוי מועדף על מי שמבקשים לשוות למטבחם מראה מודרני ויוקרתי.

המאמר נכתב באדיבות יד מטבחים – עיצוב מטבחים מודרניים, אנגליים, כפריים ויוקרה.

תגיות:
מטבחיםעיצוב מטבחיםמטבחי עץבנית מטבחיםעיצוב מיטבחאדריכל מטבחיםאדריכלות