בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


בגדי תינוקות לאירועים

כאשר אנו יוצאים לאירוע חגיגי, בין אם לחתונה, ברית או בריתה, או אפילו ביציאה למקום בילוי או למסעדה, תמיד נתלבש בהתאם – חגיגי, אלגנטי, שימשוך את עין הסובבים. גם כהורים לתינוקות אנו נרצה שתינוקינו יהיה לבוש בהתאם, שגם הוא ימשוך את העין (עוד יותר ממה שהוא ימשוך גם כך!). לכן כיום ניתן למצוא עוד ועוד בגדי תינוקות מעוצבים המתאימים למאורע קצת יותר חגיגי.


על מה חשוב להקפיד בבחירת חליפת חתן?

טיפים לבחירת חליפת חתן נכונה

מתחתנים? הבחירה המשמעותית של חייכם כבר מאחוריכם. כעת אתם עומדים בפני השאלה הרת הגורל: איך בוחרים חליפת חתן? בכתבה הבאה על שלושת צעדי המפתח לבחירת חליפת חתן מושלמת, במינימום סיבוכים וכאבי ראש. שיהיה במזל טוב!

על מה חשוב להקפיד בבחירת חליפת חתן?

1. הכיס

אם בעבר חליפת חתן הייתה פריט קלאסי וחסר יומרות, הרי שכיום רכישת חליפה לחתן איננה שונה בהרבה משכירת שמלה לכלה. במילים אחרות: צפו לסיבובי קניות מתישים, לחוות דעת משתנות, למגוון של סגנונות וגוונים, לטרנדים משתנים ולאופנות מתחלפות... מה עושים? הצעד הראשון שיאפשר לכם לצמצם באופן דרסטי את מכלול האפשרויות העומד בפניכם הוא הגדרת התקציב. שבו עם עצמכם ובדקו כמה מזומנים אתם יכולים להקדיש לסעיף חליפת החתן. לאחר מכן, צאו למסע רכש מחודש והתמקדו רק בחליפות שעומדות בטווח המחיר שהגדרתם מראש. יקר יותר? אל תתפתו להסתכל. זול יותר? אתם לא מתחתנים בכל יום וחשוב לכם להיראות מיליון דולר... כעת, מתוך המבחר המצומצם יחסית, הבחירה תהיה קלה יותר וברת ביצוע.

2. הסטייל

אחד הקשיים המהותיים המתלווים לבחירה בחליפת חתן היא סוגיית הסטייל. האם חשוב לכם להפגין הופעה שמרנית? האם אתם טיפוסים טרנדיים וחשוב לכם להתאים את ההופעה למילה האחרונה באופנת החליפות לחתנים? האם בעיניכם המראה היוקרתי הוא העיקר? אם אתם בראש שמרני, לכו על שחור ומחויט וסגרו את הרכישה בקלות ובמהירות. אם אתם בראש קצת נועז, קשת הגוונים והעיצובים שתעמוד לרשותכם רחבה ומגוונת יותר. מעבר לכך, כדאי להתאים את סגנון החליפה לסגנון האירוע שאתם עומדים לערוך. חתונה באולם יוקרה נוצץ מחייבת הופעה מוקפדת ומהוקצעת. חתונה בעלת סגנון רשמי פחות, כמו חתונה בגן אירועים, תאפשר לכם להביע מעט יצירתיות בבחירת חליפת החתן שלכם ולבחור בחליפה שמרנית פחות. כמו כן, לחתונה על שפת הים תתאים חליפת חתן בסגנון עיצוב ספורטיבי וקליל יותר. חליפת חתן

3. תרגישו בנוח!

מצאתם חליפה? אל תשכחו לחשוב על סוגיית הנוחות. האם החליפה תהיה נוחה ללבישה לאורך שעות, כולל צילומים וריקודים ממושכים? אם התשובה חיובית, מצאתם חליפת חתן!

תגיות:
חליפות חתןמקום לרכישת חליפות חתןחליפות לחתונה