בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


צימרים בצפון כל מה שחלמתם

רבים רוצים לצאת לחופשה חלומית ורומנטית, כזו שתשאיר להם טעם של עוד. החופשה הרומנטית המומלצת ביותר כיום היא חופשה בצימר אותנטי שיגרום להנאה רבה. היום ישנם מגוון אתרים העוסקים בהזמנת צימר בכל חלקי הארץ, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להשלים את המלאכה.


וילות נופש בצפון

חודשי הקיץ מתקרבים ואיתם מגיע גל החופשות השנתי לקראת החופש הגדול. חלקנו יעדיפו את ריח שדה התעופה והדיוטי פרי בדרך ליעד המבוקש וחלקנו ייהנו מחופשה משפחתית מקומית בצפון או בדרום הארץ. כך או כך, לארגן חופשה משפחתית הוא אינו נושא של מה בכך ויש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון רגע לפני שיוצאים לנופש. הנה מספר עצות לגבי וילות בצפון לחופשה משפחתית מהנה.


נופש מוזל עם ילדים

חופשה משפחתית הנה חוויה מגבשת ומהנה עבור כל בני המשפחה, אין ספק. אולם גם אין ספק בעניין שחופשה משפחתית שכזו דם כרוכה בהוצאות כספיות רבות: החל ממקום הלינה וכלה באטרקציות ובמסעדות. כשאנו רוצים לנפוש, אך לא רוצים לרוקן את הכיס, תכנון מראש הינו ביטוי המפתח.


חופשה בצימר בצפון

איזור צפון הארץ מציע שפע מרחבים ירוקים, שקט, רוגע ושלווה, יחד עם שלל אטרקציות, מסלולי טיול ומסעדות כפריות. לא בכדי, הפך איזור הצפון לאחד האיזורים המתויירים ביותר בארצנו הקטנטונת. הענף השולט בתחום התיירות בצפון הינו ענף הצימרים. עוד ועוד צימרים בצפון קמים להם כפטריות לאחר הגשם.


מלונות בוטיק

חופשה במלון בוטיק מאז ומתמיד הייתה נחשבת יוקרתית ומיוחדת, כזו שאנו חושבים עליה כל הזמן כאשר אנו מעלים בראשינו שהגיע הזמן לצאת לחופשה אבל לא תמיד מממשים את הפריווילגיה הזו לצאת לנופש כה יוקרתי.


קורס מורי דרך

ללמוד מקצוע לחיים

כמה הייתם משלמים אם היו אומרים לכם שאתם יכולים לטייל בארץ היפה שלנו ועוד לקבל על זה כסף? נכון, זה אמנם נשמע לא הגיוני, על גבול המדע בדיוני ממש, אבל זה מה שמוצע לכם כאשר אתם מחליטים לעשות הסבה מקצועית ולעבור השתלמויות מורי דרך וללמוד במסגרת קורס מדריכי טיולים. קורסי מורי דרך איכותיים אשר מאושרים מטעם משרד התיירות לרוב הינם עניין של השקעה כספית, רצינות והתמדה. לרוב הקורסים מכילים כשמונים ימי סיור בשטח וכשש מאות שעות של לימוד תיאורטי בכיתה, וכן יכולים בהחלט להימשך עד כשנתיים. בסיום הקורס, אם תעמדו בו כמובן בהצלחה, תקבלו תעודת מורה דרך מטעם משרד התיירות.

קורס מורי דרך

קורס מורי דרך – מרצים מהשורה הראשונה


אחד היתרונות הבולטים בלמידת קורס מורי דרך איכותי ממכללה או מוסד נחשב טמון באיכותם של המרצים. אם המוסד הינו מקום רציני, מדובר על טובי המדריכים בישראל. מדריכי טיוךים מנוסים ומוצלחים חשובים מכיוון שהניסיון והידע המקצועי הרב שרכשו במהלך אלפי שעות הדרכה בטיולים בארץ, מאפשרים להם להעביר לכם את החומר בצורה מקצועית, מעניינת ומרתקת. השילוב בין ידע תיאורטי מקצועי רב, שנרכש במהלך שנות העשייה הרבות לצד שעות ההדרכה הרבות בשטח, מאפשר למרצים להכניס את התלמידים בקורס לאווירה המתאימה ללימודי המקצוע וכמובן עוזרת להם להכין את התלמידים ליום שאחרי בשוק העבודה.

קורס מורי דרך – מה לומדים?

קורס מורי דרך מוצלח נותן לכם כלים מקצועיים שיעזרו לכם להפוך למורי דרך מקצועיים וטובים. במהלך השתלמויות מורי דרך תלמדו איך להנהיג קבוצה בצורה יעילה, איך להעביר את החומר שלכם בצורה מעניינת ומרתקת, שתשתלב במהלך הטיול בצורה מושלמת ותהפוך את הטיול למסע חווייתי ומעניין לאנשים אותם אתם מדריכים. בנוסף, תלמדו איך לטפל בבעיות חברתיות בקבותה כמו למשל חברי קבוצה שאינם משתלבים בקבוצה ועוד. בנוסף, תלמדו לקרוא מפות, תקראו על ההיסטוריה של מקומות ההדרכה והדבר הכי חשוב הוא שתלמדו איך באמת אפשר להפוך את תחביב הטיול ואהבת הארץ למקצוע מהנה ורווחי כלכלית לך ולמשפחתך. מרבית הקורסים והשתלמויות מכילים 80 ימי סיור באתרים במדינת ישראל. במסגרת ימי הסיור תטיילו באתרים המובילים בישראל, מדרום לצפון, תבקרו בשמורות טבע, גנים לאומיים, אתרי הנצחה, מורשת ועוד. אחד הדברים עליהם שמים דגש מיוחד הוא לא רק שתהפכו למכונת ידע משומנת היטב אלא שתלמדו להעביר את כל הידע שרכשתם בצורה יעילה לקבוצות העתידיות אותה תדריכו. במרבית המסגרות יצא לכם להתנסות "ברטוב" ולהדריך קבוצות אמיתיות במהלך הקורס. קורס מורי דרך | וינגייט

קורס מורי דרך – ובסוף יש עבודה?

בהחלט! למרבית המכללות יש קשרים רבים עם גורמי תיירות בארץ, קשרים אלו יסייעו לבוגרים שהתמידו במהלך קורס, סיימו את כל המטלות שלהם בהצלחה וקיבלו את תעודת הקורס המיוחלת, למצוא עבודה בתור מדריכי טיולים במסגרות שונות. זה יכול להיות במגרת עצמאית ופרטית או במגרת ארגונים גדולים יותר. הדבר הבאמת מיוחד בקורס הוא שבסיומו תוכלו לעסוק במקצוע שאתם גם אוהבים וגם כזה שיכול לפרנס אתכם בכבוד. אין הרבה אנשים שיוכלו להעיד שהצליחו להפוך את התחביב שלהם למקצוע, לכם יש הזדמנות נהדרת, אל תפספסו אותה!

תגיות:
קורס מורי דרךהשתלמויות מורי דרךלימודי ארץ ישראלתואר בידיעת הארץ