בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


חדרי שינה מעוצבים

חדר השינה בכל בית הוא מקום מיוחד. זה מקום שבו אנחנו נרגעים אחרי יום העבודה, מניחים את הראש ונרדמים – בתקווה ללילה של שינה טובה ורגועה.


רכישת פינות אוכל

דברים שיש לדעת בטרם הרכישה!

לרכישת פינת אוכל יש להקדיש מחשבה, ישנם מספר היבטים לקחת בחשבון טרם הקנייה ביניהם גודל, מקום, מחיר, החומר ואיכותו, עיצוב וסיגנון ועוד. מאמר זה יעניק לכם את הכלים ופרספקטיבה מעט שונה שלא בהכרח חשבתם עליה.

רכישת פינות אוכל

בבתים רבים, פינות אוכל הן לב הבית, ולכן פינות האוכל הן לרוב חלק בלתי נפרד מהסלון
אנו מציגים לכם את המדריך המלא לרכישת פינות אוכל, אשר יסייעו לכם בבחירת פינות אוכל המתאימות ביותר עבורכם.

 

איפה הכי כדאי למקם את פינות האוכל?

המיקום הכי נכון עבור פינות האוכל הוא קרוב למטבח, וגם קרוב לחלל המגורים. בדירות מודרניות ובתים פרטיים מקצים בעת תכנון הבית את מיקומה המדויק של פינות האוכל, כך שתהיה ממוקמת בזווית הנכונה בין המטבח לבין הסלון. בדירות בהן במידה אין מקום ייעודי עבור פינת האוכל, הקצו לכך מקום משלכם, תוך התחשבות במימדי חלל הבית ובקרבה אל המטבח. היום, ארוחות משפחתיות במהלך היומיום מתקיימות בדרך כלל על גבי שטח אי, בעקבות כניסת האיים אל תוך חלל המטבח, כאשר פינת האוכל מיועדת עבור אירועים מיוחדים ולאירוח בני המשפחה, קרובים וחברים. 

 

גודל פינת האוכל

למרות שכולנו היינו רוצים פינות אוכל גדולות ומעוצבות, אך לעיתים חלל הבית אינו מאפשר זרת ולכן רצוי לבחור פינות אוכל בעלי מנגנון של פתיחה והארכה, כך שבעת הצורך, תוכלו לפנות מקום בבית מסביב בכדי להקצות מקום על מנת שכל האורחים יוכלו לשבת יחד. בטרם אתם רוכשים פינות אוכל, רצוי לקחת בחשבון את כמות האנשים אותם תרצו לארח ביום-יום, וכן את כמות הסועדים בעת אירועים וחגים.

 

צורת פינות האוכל

פינות אוכל רבות, מאפשרות להניח יותר כסאות זה לצד זה, מאחר ורגליי השולחן הן בדיוק באמצע. לכן, דבר זה יכול להיות פתרון טוב אם חלל הבית אינו גדול. כמו כן, שולחנות אוכל מרובעות, מאפשרות לשני סועדים לשבת בראש השולחן, ולא רק סועד אחד, כמו במקרה של שולחנות מלבניים.

 

סגנון פינות אוכל

פינות אוכל אפשר למצוא בסגנונות רבים- מודרני, כפרי, מינימליסטי, עתיק, קלאסי . אתם יכולים להתאים את סגנון פינת האוכל לסגנון העיצוב של הבית ושל הסלון, מכיוון שמדובר בריהוט שהוא חלק מריהוט הבית אשר ניצב במרכזו של הבית. רצוי להקדיש מחשבה לעיצובה של פינת האוכל, כמו כן חשוב להתייחס אליה כאל רהיט משמעותי בתוך חלל הבית, גם אם ישנם מצבים בהם לא נעשה בה שימוש. 

 

חומרי גלם

בעת רכישת פינת אוכל חדשה, רצוי לבחור בחומרי גלם איכותיים, מכיוון שפינת אוכל נמצאת בשימוש יומיומי, ולכן, היא צריכה לשאת משקלים רבים. חשוב לבדוק את איכותם של רגליי השולחן, את הפלטה הראשית, והכי חשוב, את מנגנוני פתיחה וסגירה של הארכת השולחן.

היום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פינות אוכל המיוצרות בשילוב חומרים מרשימים ומיוחדים, אשר שם דגש על העיצוב הייחודי של שולחן האוכל והכיסאות הצמודים אליו.

תגיות:
פינת אוכלפינת אוכל מעץפינות ישיבהמערכות ישיבהפתרונות ישיבה לבית ולעסק