בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


כך תארגנו אירועים עסקיים

חברות רבות צריכות לארגן אירועים וכנסים עסקיים למטרות שונות ואירגון אירוע שכזה דורש מחשבה רבה ויצירתיות. כדי לא לאבד את הראש תוכלו לקרוא במאמר מהם הצעדים שיש לעבור בדרך לארגון אירוע עסקי מוצלח.


המסלול לתיכנון אירוע

תכנון אירוע מצליח כאשר האורחים ידעו למה לצפות ולקבל בדיוק את המצופה. אתם יכולים להעמיד שורה של שירותי קייטרינג הטובים ביותר, עיצוב מעודן ומיטבי ואת האיבזור הכי יוקרתי שיכול להיות אבל אם אנשים לא ידעו היכן הם יושבים לארוחה או היכן לגשת לשירותים אפילו, האירוע שלכם יאבד חלק מהניצוץ.


שערים חשמליים בכניסה למתחם הבניין

גרים בבניין ומעוניינים להעלות את תחושת הביטחון שלכם? טראנד השערים החשמלים יכול לענות על הצרכים שלכם בעלות הוגנת ולטווח ארוך. שערים חשמליים מוצעים כפתרון לאנשים המעוניינים להגביר את תחושת הביטחון האישית ולהגביר את ההגנה המוצעת לדיירים בבניין. שערים חשמליים מוצבים במספר מקומות מרכזיים ובניהם מתחמי מגורים, כניסה למתחם חניה, כניסה לישובים, חניונים ומתחמים נוספים אשר נדרש הגנה עליהם.


איך לערוך נכון אירוע עסקי

אירועים עסקיים הם אירועים חשובים ביותר בלוח השנה שלנו, ואנחנו צריכים לנצל אותם בכדי ליצור קשרים בין אישיים, לשפר עמדות עסקיות, ולתווך בינינו, בין לקוחות ובין ספקים ועמיתים בצורה הטובה ביותר. לשם כך, יש לדעת כיצד לערוך אותם בצורה הטובה ביותר.


שיווק גרילה לגרילה

טיפים לצעדים נכונים

כל בעל עסק שרוצה לגדול תלוי ברמת החשיפה של העסק לו הוא זוכה. כדי לעלות שלב ולהגדיל את מחזור המכירות של העסק חובה לנקוט בפעולות שיווק אגרסיביות כדי לחדור לשוק יותר לעומק. יחד עם פעולות מיתוג שונות ניתן להגיע להישגים שיזניקו את העסק שלך קדימה. המשיכו לקרוא ותוכלו לברר לראשונה כיצד הגדולים עושים זאת?

שיווק גרילה לגרילה

אם אתה הבעלים או מתפעל של עסק קטן, עליך לקחת צעד אחורה ממרכז העיניינים של החברה. כיזם, אתה נדרש ללבוש כובעים רבים. אתה יכול להיות מקצוען בפעולות היומיומיות אך אולי תזדקק לעזרה בתחומים כגון: פיננסים, ביטוח, ראיית חשבון, שירותי פרסום ושיווק או שירותים משפטיים. אם האינסטינקט שלך הוא למהר ולחתום חוזה עם חברה מסחרית גדולה קחו צעד אחד אחורה וחישבו שנית לשכור יזם כמוך.

תאגידים דורשים משרתים מקצוענים בשכר גבוה יותר, למרות היוקרה ושילוב הניסיון של מנהלי חלק מהחברות ייתכן שתצטרכו לחתום עם איזה תותח מכירות מתחיל שמתחמם להופעתו הראשונה. גם אם אתה פוגש את אותו התותח בפגישה ראשונית ייתכן כי לעולם לא תפגוש אותו בשנית. פרילנסרים ויועצים מסויימים עשויים להיות משווקי גורילה הפועלים מבית העסק שלך. הם נוטים יותר לעבוד בשעות לא מסורתיות ויהיו זמינים אלייך בשעות לא שעות בערבים וסופי שבוע. העמלות ותוכנית התגמול שלהם עשויה להיות יותר גמישה משתוכלו למצוא.

בעת שכירת יועצים, חפש את אלה עם ניסיון בעבודה עם יזמים. מקור טוב להתייעצות מושלמת הוא מוסד הבנקאות שלך. הבנקאי שלך עשוי למסור לך רשימה של עסקים מקומיים באזור שלך שמעסיקים יועצים עצמאיים. כל זמן שהחברות האלו לא נמצאות בתחרות ישירה אתך הם עשויות להציע את עזרתן. כאשר הייעוץ הוא כמותי ראיין אותם ביסודיות, שאל שאלות רבות אודות התרומה שלהם לעסקים אחרים. בקש המלצות כדי להתקשר ולשאול ולאחר מכן תחזור אליהם בתשובה.

לפניכם מספר טיפים ועצות להתמודדות עם יועצים ופרילנסרים בתעשייה: ייעוץ עסקי

* חשבונאות – כאשר מראיינים יועצים עצמאיים חיקרו את הרקע, ההכשרה והמודעות שלהם לחוקים ולרגולציה של עסק קטן. אם אינך מסוגל למצוא פרילנסר, תישקול לשכור את שירותי חברה קטנה או מחלקת עסקים/יזם של חברה גדולה אחרת. להם יהיה הניסיון המעשי עם חברה ומורכבות בסדר גודל כמו שלך.

* חוקים – הימנעו מרשימה כאן, לא משנה כמה מיומן או חסכוני אתה זה עשוי להופיע ובהפתעה. מצא עו"ד שמתמחה בדיני חוזים, חפש אחד שכבר סייע ללקוחות בתחילת הדרך, להגדיל את העסק או להנפיק לציבור. למרות שזה נראה יקר מדי מכדי לשמור על עו"ד ללא צורך, אחזקה באחד כזה יעזור לך במידה וניתקלת בבעיה לא צפויה.

* יחסי ציבור ותקשורת שיווקית – לעיתים קרובות חברות יחסי ציבור קטנות מנוהלות ע"י אנשים נע ונד שעוזבים תפקיד בכיר בחברות יוקרתיות כדי לפתוח חנות משלהם. אפילו חברות קטנות יש להן אותה גישה לעריכת לוחות שנה, תערוכות ורישומי סמינר ומשאבים באינטרנט כמו לחברות אחרות גדולות. הם עשויים להיות במגע עם מעצבים, קופירייטרים ומתכנתי אינטרנט שאוהבים את עצמם מציעים שיעורים עצמאיים ובלתי תלויים סבירים. אסטרטגיית שיווק

* כל האחרים – אותם חוקים שצויינו לעיל חלים על יתר בעלי המקצוע בתחומים כגון: פיננסים, ביטוח, השקעות, כוח אדם, תקשורת ומערכות מיחשוב. חפש אחר יועצים שעבדו עם יזמים בעבר ובמידת האפשר מומחה שמבין בתעשייה שלך וצרכיה המיוחדים של החברה שלך.

תגיות:
שיווק גרילהשיווקהפקת אירועיםייעוץ עסקיליווי עסקיהדרכה וליווימכירה ושיווק