בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

תרבות פנאי ואירועים

תרבות פנאי ואירועים

5 פעילויות מגניבות לשעות הפנאי – לגוף ולנשמה

2015-02-19 09:38:57

אומרים שהחיים שלנו מורכבים מ-3 מעגלים עיקריים, עבודה, משפחה, ותחביבים אישיים. מאחר והעבודה שלנו לרוב היא מה שאנחנו מתמחים בו, והמשפחה אנחנו לא תמיד יכולים לבחור וגם אם כן, חלק גדול מהזמן אנחנו מתעסקים בדברים שוטפים, אז התחביבים שלנו אמורים להיות התרופה לגוף ולנשמה שלנו. מה שישחרר אותנו מהלחצים והדרישות היומיומיות.

רוץ בין סוסים

2014-06-03 08:21:02

ספורט הרכיבה תופס בשנים האחרונות תאוצה בארץ. חוות סוסים המציעות שלל פעילויות חד או רב פעמיות לבילוי ורכיבה עם אחת החיות האציליות ביותר הקיימות. חוות הסוסים שפעלו במושבים ובקיבוצים היום פותחות את שעריהן לקהל הרחב המוזמן לשלב טיולי רכיבה על סוסים במסגרת טיולים לאזורים מרוחקים להנאה ייחודית לא רק מהחוויה אלא גם מהנוף הקיים באיזור, או לפנות לחוות סוסים קרובה למקום המגורים ולהשתתף בחוגי רכיבה, לצאת לרכיבת לילה רומנטית או יום גיבוש עם הצוות מהעבודה או אפילו לבלות יומולדת עם הילדים והסוסים.

משכשוך בבריכה לבריכת שחיה

2014-06-01 11:40:15

להיות בעלים של בריכת שחיה הוא החלום הרטוב של רוב האנשים. ישנם שמועות רבות בנוגע לעלויות ואחזקה של בריכות השחיה, בפועל להרבה אנשים אין מושג במה כרוך הקמה והפעלת בריכת שחיה עד שיש להם אחת כזו בפועל. בשנים האחרונות אנו עדים למגוון בריכות שחיה על הקרקע מ PVC ופיברגלס שמביאות את הבעלות על בריכת שחיה להיות בהישג ידם של צרכנים רבים.

לופט למסיבת רווקות

2014-05-21 09:32:15

כל אישה מחכה ליום בו תצעד מתחת לחופה, בשמלה לבנה כשבקצה ממתין לה אביר חלומותיה וברקע מתנגנת נעימה מרגשת והמלווה במחיאות הכפיים של הקהל. אבל בואו נחזור שניה אחורה, שבועיים לפני שבירת הכוס והילולה. אותה כלה במסיבת רווקות מטורפת עם כל החברות בלופט מפנק ועם הרבה אירועים שסביר להניח שלא בטוח שתזכור למחרת. מוכר? מסיבת רווקות הינו אחד הערבים הכיפיים ביותר בהיותך כלה לעתיד אבל לא בהכרח לחברה הטובה שהולכת לארגן את האירוע. בכדי להקל על מארגן האירוע ולהפוך את ההפקה של המסיבה לקלה יותר, הנה כמה טיפים ורעיונות מומלצים למסיבת רווקות מוצלחת.

המסלול לתיכנון אירוע

2014-05-18 15:14:34

תכנון אירוע מצליח כאשר האורחים ידעו למה לצפות ולקבל בדיוק את המצופה. אתם יכולים להעמיד שורה של שירותי קייטרינג הטובים ביותר, עיצוב מעודן ומיטבי ואת האיבזור הכי יוקרתי שיכול להיות אבל אם אנשים לא ידעו היכן הם יושבים לארוחה או היכן לגשת לשירותים אפילו, האירוע שלכם יאבד חלק מהניצוץ.

ציוד לבריכה: בחירת רובוט לניקוי בריכת שחיה

2014-05-14 16:43:34

מנקה בריכת שחיה אוטומטי הוא בהחלט אחד מהציוד בריכת שחיה הנחוץ ביותר שבעל בריכת שחיה יכול להשקיע. ניקוי ושטיפה ידני של בריכת שחיה לוקח זמן רב ומייגע ובעלי בריכת שחייה מעטים נהנים ממשימה מייגעת זו. הפיתרון בימינו לחיסכון בזמן וניקוי אוטומטי הוא רובוט לניקוי בריכה אוטומטי שמאפשר לכם להשקיע הרבה פחות זמן יקר לתחזוקת בריכת השחיה ויותר זמן איכות להירגע ולהנות מהבריכת שחייה שלכם!

הדרך הטובה ביותר להכיר ולחקור את העולם

2014-03-11 17:16:44

לצאת מגבולות מדינת ישראל ולנחות במדינה זרה זו חוויה אדירה מלאה בחוויות ותחושות פנימיות, זוהי חוויה מרגשת עם עצמה. טיולים בעולם מאפשרים ללמוד על תרבויות ולקבל מושג על העולם החיצוני.

כך תארגנו אירועים עסקיים

2014-03-10 15:20:18

חברות רבות צריכות לארגן אירועים וכנסים עסקיים למטרות שונות ואירגון אירוע שכזה דורש מחשבה רבה ויצירתיות. כדי לא לאבד את הראש תוכלו לקרוא במאמר מהם הצעדים שיש לעבור בדרך לארגון אירוע עסקי מוצלח.