בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


איך להתקין בריכת שחייה ניידת

בריכות שחייה ניידות הם התשובה האולטימטיבית לבתים בעלי חצר או גינה קטנה או כאלה שאינם מעוניינים להכנס לפרוייקט בנייה מסובך ומסורבל. התשובה לכך היא הרכבה עצמית של בריכות שחייה ניידות במגוון גדלים הניתנים להרכבה ולפירוק עצמית ללא כל קושי.


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.


מדריך לרכישת טבעות אירוסין

ההחלטה לבוא בברית הנישואין היא ענין מאד מרגש! מזל טוב. שלב הבא אחרי ההחלטה הוא לקנות טבעת אירוסין בכדי לסמל את מעמד האירוסים.


טבעות אירוסין

אז החלטת להציע נישואין לחברה שלך ולעשות זאת בדרך מקורית שאינה משתמעת לשתי פנים. השקעת בהפקה ובתכנון האירוע, ביקשת עזרה מהחברים ובני המשפחה שיביאו את ארוסתך לעתיד למקום המתאים בשעה המתאימה, תכננת בדיוק מתי תופיע ההצעה של הנישואין באוויר או בכל דרך אחרת אבל כל זה לא ישנה אם הטבעת אירוסין שקנית לא בגודל המתאים או לא מעוצבת כהלכה. אז איך תדע עם הטבעת אירוסין שרכשת מתאימה?


הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

ההנאה הצרופה

לכל המתלבטים, אין מה! רכישת ג'קוזי כמערכת ספא ביתית הוא לעסק זהו צעד חכם ביותר שיכלתם לחשוב עליו מכיוון שלג'קוזי יש סגולות שכדאי לכם לדעת.

הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

הג'קוזי הוא אחד מהמוצרים הידועים ומוכרים ביותר היום, למעשה שם המותג ג'קוזי הפך לשם נרדף לאמבטיות זרמים. המותג ג'קוזי מתמחה בייחוד באמבטיות זרמים מערבולות שהם למעשה אמבטיות גדולות או מבנה גדול דמוי בריכה המצוייד בציוד חשמלי כפתחי נבטי אוויר המוזרם מתחת למים בג'קוזי במספר נקודות שונות בהתאם לעיצוב ותיכנון.

ג'קוזי הינו תוספת פנאי פנטסטיק לבית שלך ומאפשר לך להינות ולהירגע בנוחות בביתך. בייחוד לאחר יום עבודה ארוך ומעייף אין כמו לשבת בג'קוזי מבעבע מים חמים להירגע ולשחרר את שרירי הגוף ולהרגיע את הנשמה והנפש ולהפיג את כל הלחץ. השהייה בג'קוזי לא רק מסייע לכל אלה אלא גם תורם להצעיר את הנפש והרוח. כיום הג'קוזי אינו פופולארי רק בבתי מגורים אלא גם בסוויטות מלונות ואפילו על סיפון ספינות שייט וכו'. ג'קוזי בספינות שייט

אם אתם מחפשים לרכוש ג'קוזי עליכם להחליט תחילה על תקציב. לאחר מכן עליכם להעריך אם יש לכם מקום להתקנה בבית, עסק. להיות בעלים של אמבטיה זרמים, ג'קוזי הוא דבר שבהחלט שווה את העלות והטרחה, אתם תמצאו כי ישנם מגוון שלם של מחירים באיכויות שונות בחנויות המציעים למכירה ג'קוזי ומערכות ספא.

אמבטיות ג'קוזי באים במגוון צורות ועיצובים שונים. בניגוד לסוגים שונים של אמבטיות ג'קוזי משתלב דווקא היטב בפינת חדר האמבטיה. במהלך השנים הג'קוזי היה החלוץ בתחום והציג עיצובים מקוריים ומרהיבים ביותר ותכונות חדשניות ומתקדמות והיום יש היצע ענק של מודולים של ג'קוזי כדי לענות ככל שניתן על צרכי האנשים השונים.

מערכת מערבולות הג'קוזי יוצרת אפקט עיסוי הידרו על ידי משיכה ושאיבת מים מהאמבטיה יחד עם אוויר מהסילונים חזרה לאמבטיה בלחץ גבוה. מסג' בלחץ מים שכזה או בשמו הידרותרפיה ישנם יתרונות טיפוליים נפלאים להרפיית השרירים ומועיל במיוחד לאלו הסובלים מדלקת פרקים אשר עוזר להרגיע את הכאב. מערכת ספא מקצועית

ספא ג'קוזי היא דרך נפלאה לבדר את החברים ובני המשפחה, עם ג'קוזי תוכלו להירגע יחד עם איזה כוס יין טוב ביד או בירה צוננת להירגע ולהתחיל את הסוף שבוע בנעימים או לחילופין תוכלו לטבול במוצאי שבת ככה להירגע ולהכין עצמכם לקראת תחילת שבוע העבודה. כמוכן ג'קוזי יכול להיות מקום מושלם לספק בידור נהדר כל פעם שאתה עורך מסיבות או מפגשים קטנים כגדולים.

תגיות:
ג'קוזיג'קוזי לגינהג'קוזי לחצרג'קוזי לגגמערכות ספאהוט טאבבריכת זרמיםהתקנת ג'קוזיג'קוזי ניידhot tub