בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


כך תארגנו אירועים עסקיים

חברות רבות צריכות לארגן אירועים וכנסים עסקיים למטרות שונות ואירגון אירוע שכזה דורש מחשבה רבה ויצירתיות. כדי לא לאבד את הראש תוכלו לקרוא במאמר מהם הצעדים שיש לעבור בדרך לארגון אירוע עסקי מוצלח.


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.


הדרך הטובה ביותר להכיר ולחקור את העולם

לצאת מגבולות מדינת ישראל ולנחות במדינה זרה זו חוויה אדירה מלאה בחוויות ותחושות פנימיות, זוהי חוויה מרגשת עם עצמה. טיולים בעולם מאפשרים ללמוד על תרבויות ולקבל מושג על העולם החיצוני.


המסלול לתיכנון אירוע

תכנון אירוע מצליח כאשר האורחים ידעו למה לצפות ולקבל בדיוק את המצופה. אתם יכולים להעמיד שורה של שירותי קייטרינג הטובים ביותר, עיצוב מעודן ומיטבי ואת האיבזור הכי יוקרתי שיכול להיות אבל אם אנשים לא ידעו היכן הם יושבים לארוחה או היכן לגשת לשירותים אפילו, האירוע שלכם יאבד חלק מהניצוץ.


לופט למסיבת רווקות

כל אישה מחכה ליום בו תצעד מתחת לחופה, בשמלה לבנה כשבקצה ממתין לה אביר חלומותיה וברקע מתנגנת נעימה מרגשת והמלווה במחיאות הכפיים של הקהל. אבל בואו נחזור שניה אחורה, שבועיים לפני שבירת הכוס והילולה. אותה כלה במסיבת רווקות מטורפת עם כל החברות בלופט מפנק ועם הרבה אירועים שסביר להניח שלא בטוח שתזכור למחרת. מוכר? מסיבת רווקות הינו אחד הערבים הכיפיים ביותר בהיותך כלה לעתיד אבל לא בהכרח לחברה הטובה שהולכת לארגן את האירוע. בכדי להקל על מארגן האירוע ולהפוך את ההפקה של המסיבה לקלה יותר, הנה כמה טיפים ורעיונות מומלצים למסיבת רווקות מוצלחת.


ציוד לבריכה: בחירת רובוט לניקוי בריכת שחיה

כך תיבחרו את הרובוט ניקוי הבא שלכם

מנקה בריכת שחיה אוטומטי הוא בהחלט אחד מהציוד בריכת שחיה הנחוץ ביותר שבעל בריכת שחיה יכול להשקיע. ניקוי ושטיפה ידני של בריכת שחיה לוקח זמן רב ומייגע ובעלי בריכת שחייה מעטים נהנים ממשימה מייגעת זו. הפיתרון בימינו לחיסכון בזמן וניקוי אוטומטי הוא רובוט לניקוי בריכה אוטומטי שמאפשר לכם להשקיע הרבה פחות זמן יקר לתחזוקת בריכת השחיה ויותר זמן איכות להירגע ולהנות מהבריכת שחייה שלכם!

ציוד לבריכה: בחירת רובוט לניקוי בריכת שחיה

ישנו מבחר ענק של רובוטים לניקוי בריכת שחיה זמין עבור כל תקציב ובכל גודל מתאים לבריכות שחייה שונות. ישנם שלושה סוגים של ניקוי בריכה אוטומטי פנימיים וחיצוניים לבריכת שחייה והם מסווגים על ידי הדרך בה הם אוספים את הלכלוך ותנועתם סביב בריכת השחיה.

"יניקת צד" – רובוט לניקוי בריכה המחובר למערכת יניקה של הבריכה.

"לחץ צד" – רובוט לניקוי בריכה המחובר לקו מחזיר של הבריכה.

"מנקה רובוטי" – רובוט לניקוי בריכה עצמאי העובד על ידי מערכת הסינון של הבריכה ומופעל על ידי חשמל.

רובוט לניקוי בריכת שחייה "יניקת צד" - משתמש בכוח השאיבה שנוצר על ידי מערכת הסינון כדי להניע את הרובוט לניקוי בריכה סביב בריכת השחיה שלכם וכדי להרים לכלוך מרצפת הבריכה. מנקה בריכת שחיה לחץ צידי מחובר לסקימר הבריכה ולכלוך ופסולת שנאסף מהבריכת שחיה מועבר ישירות למערכת סינון הבריכה. מנקה בריכת שחיה "לחץ צדדי" קל מאוד לחיבור לבריכת שחיה ולשימוש. למנקה בריכה זה יתרון מכיוון שכמעט לא נדרש חלקים מיוחדים או רבים להתאימו לכל סוג של בריכת שחיה עם "לחץ צידי". רובוט לניקוי בריכה | WaterFun

רובוט לניקוי בריכה "לחץ צד" – מחובר לקו מחזיר בקיר הבריכה. רובוט צד לחץ אוטומטי משתמש במערכת סילונים רבי עוצמה כדי לזוז בבריכת השחיה, וסילון מים משמש להעיף פסולת ולכלוך מפני שטח הבריכה לתוך שקית סינון מיוחדת המחוברת לרובוט הניקוי. למכשיר זה יתרון על פני "יניקת צד" מכיוון שהם בדרך כלל יותר חזקים ובעלי עוצמה ויכולים לטפס על הקירות הפנימיים של בריכת השחיה. בגלל שרובוט ניקוי "לחץ צד" מחובר לקו מחזיר של הבריכה, רחפן הבריכה (סקימר) נישאר פתוח כדי לקלוט לכלוך ופסולת מפני שטח הבריכה. פעולות ניקוי אלה של המנקה בריכה מתנהג כמו קווי נדידה ועוזר לכסות "אזורים מתים" בבריכת שחייה אשר לא מכוסים על ידי פעולות סירקולציה של המסנן הראשי.

רובוט ניקוי זה משתמש בשקיות סינון מיוחדות במקום במערכת הסינון של בריכת השחיה שלכם. לכמה סוגי רובוטים יש "משאבת עזר מוגברת" שעובדת עצמאית ממרכז מערכת הסינון הראשית של הבריכה שלכם כדי ליצור לחץ מים נוסף ומוגבר הנחוץ לניקוי רב עוצמה שכזה. דוגמאות לרובוטים רבי עוצמה שכאלה הם מסוג: Polaris,Letroרובוט לניקוי בריכה

רובוט לניקוי בריכה אוטומטי – בעל מערכת סינון עצמאית ונפרדת ממערכת הסינון של בריכת השחיה שלכם. אין צינורות מסורבלים או נדרש סוגי התאמות מיוחדים ניקוי בריכה כזה מתרחש באופן עצמאי של "שגר ושכח" המשתמש במנועים חשמליים לנוע ברחבי איזור הבריכה ויוצר את היניקה הדרושה כדי להרים פסולת משטח הבריכה. כשם שהרובוט נע ומנקה את הבריכה שלכם הוא יכול תוך כדי גם לסנן את המים בבריכה (כאשר הרובוט בתוך בריכה מלאת מים). הרובוט יאסוף לכלוך מרצפת הבריכה, יטפס על קירות, מדרגות ולא ישאיר מקום לא נקי. מכשיר ניקוי שכזה יכול לנקות כתמים של קו המים בדפנות הבריכה (כאשר מפלס הבריכה יורד) ושימוש קבוע בו יסיר כמעט לחלוטין אותו.

לסיכום רובוט לניקוי בריכה חוסך כסף רב בהוצאות תפעול מכיוון שמכשירים אלה אינם דורשים את מערכת הסינון והמשאבות של בריכת השחיה שלכם כדי להריץ את מנקה הבריכה לעבודה. בנוסף אתם לא צריכים לנקות את מערכת הסינון שלכם לאחר כל שימוש אלא שימוש יותר בחשמל וללא צורך לנקות את המסננים במים וכימיקלים באופן חוזר ונשנה. רובוטים לניקוי בריכות שחיה זמינים בגדלים ודגמים רבים ושונים המיועדים לגודל ממוצע של בריכות שחייה ועד לגדלים ענקיים לשימוש מסחרי כמו פארקי מים גדולים. רובוטים רבים כיום כוללים שלט רחוק הנותן שליטה מלאה לבעלי הבריכה על תנועותיו של הרובוט ניקוי זה מאפש רניקוי קל ויעיל של הבריכה, כיום הרובוט לניקוי בריכה הנפוץ ביותר בשוק הוא של חברת WaterFun.

תגיות:
רובוט לניקוי בריכהרובוט לניקוי בריכות שחיהציוד לבריכהאביזרים לבריכהswimming pools