בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


אוכל בריא לחיים בריאים

בתקופה האחרונה החלה תאוצה בכל נושא האוכל הבריא, אנשים מודעים לעובדה שאוכל בריא עוזר לגוף להיות חזק ובריא יותר, עוזר בערנות במהלך היום ועוד. למרות שיש עליה בערנות לנושא אכילה בריא עדיין לא באה בטבעיות להרבה אנשים.


בתי אבות במרכז – בעיר או בכפר

הגיעה העת לבחור בית חדש להורים, בית בו הם יקבלו את הטיפול הצמוד שמגיע להם, טיפול אישי, רפואי ומקצועי. העת לבחירת בית אבות יכולה להיות קצת מלחיצה וקשה ולכן יש לעשות סקר שוק ולהתייעץ עם אנשים רבים ולקרוא חומר כתוב ומקצועי כמו במאמר הבא שיסקור בפניכם את האופציות העומדות לרשותכם.


אוכל עוזר לבריאות הגוף

בנושא אכילה בריאה יש ויכוח לא פשוט, מהו אוכל בריא? מה יתרונות אוכל בריא? באילו חומרי גלם ניתן להשתמש? האם יש מאכלי קינוחים בריאים? שאלות רבות נשאלות אך אין תשובה אחת חד משמעית.


מבנה הפה והשיניים

הפה, על האיברים השונים הנמצאים בו, הוא אחת המערכות החשובות בגוף האדם, זו המאפשרת לנו לאכול ולדבר (שתיים מהפעולות האהובות על המין האנושי...) הפה כולל שתי שפתיים, שתי לסתות, בלוטות רוק, לשון, שיניים, חניכיים ואת השריר החזק ביותר בגופנו – המלעס, שריר קטן יחסית המפיק מומנט גדול ועל כן עוצמתו כה רבה.


7 שיטות להסרת שיער בפנים

הדרכים הקיימות ואלה שיותר מומלצות

פגמים בעור כגון שיער פנים יכולים להיות מכוערים ולעיתים קרובות מקור עיקרי למבוכה ודאגה, במיוחד לנשים. האזור הנפוץ ביותר לצמיחת שיער פנים הוא השפה העליונה והסנטר. אל תרחששי כי את מקרה יחיד מכיוון שזו בעיה נפוצה בקרב נשים רבות. הרצון לעור חלק וללא רבב לעיתים קרובות מוביל לחיפושים אינסופיים אחר המזור המושלם, שוב הרבה פעמים מושלם נראה כבלתי ניתן להשגה. הרצון לעור חלק וללא רבב לעיתים קרובות מוביל לחיפושים אינסופיים אחר הטיפול המושלם ושוב, הרבה פעמים נראה כי המראה המושלם בלתי ניתן להשגה.

7 שיטות להסרת שיער בפנים

גילוח

הנוכחות של שיער פנים יכולה להיות מביכה שלעצמה כל שכן שיער פנים עודף. הדבר הראשון שאת צריכה לשים לב אליו הוא כי גילוח פנייך לא מומלץ כלל לנשים, בנוסף לצורך לגלח אם תעשי כן השיער יצמח בחזרה הרבה יותר מהר וגס. גילוח של שיער פנים אינו מיועד לחלוטין לנשים. הסרת שיער בפנים | יוסף גבות

 

פינצטה

שיטה עתיקה זו ולא יעילה להסרת שיער פנים לא רצוי, בדרך כלל משתמשים בפינצטה כדי להסיר אזורים קטנים או שיער פנים תועה נקודתית. הסרת שיער בשיטה הזו גורמת לצמיחה מחודשת אטית יותר מכיוון שהשיערה נתלשת מהשורש. הכאב מהפינצטה יכול להשתנות מאדם לאדם, ככזה עשוי להיות רעיון טוב אולי להימנע משימוש בפינצטה או אם למישהו יש סף כאב נמוך.

תכשירים מסירי שיער

קרמים להסרת שיער שמשנים את מבנה השיערה והופך את הסרת השיער לפעולה קלה. השימוש בקרמים להסרת שיער לא רצוי יכול להמשך בין 3-5 ימים, אם כי ההשפעה אינה מתמשכת לאורך זמן רב. השיטה נחשבת יעילה ביותר מבחינת העלות ופחות כואבת משיטות אחרות להסרת שיער בפנים. יש לשים לב להשתמש בתכשירים שיעודם אך ורק עבור המטרה לשמה היא נועדה שלא כן אתם עלולים לסבול מגירוי בעור הפנים וליותר מזה.

שעווה וסוגיה

שיטה נוספת זמנית להסרת שיער לא רצוי היא בשימוש בשעווה רכה או קשה. שעווה רכה הדורשת פד פס להסרת שעווה נדבקת ונמשכת יותר בכוח מאשר שימוש בשעווה קשה בכללי. ככזה, שעווה קשה הידועה גם כשעווה ללא פד סטירפ נוטה להיות עדינה בהשוואה לשעווה רכה ולעיתים קרובות מהווה בחירה לשימוש באזורים עדינים ורגישים בגוף. מרחי באזור המיועד להסרת שיער מהגוף והניחי את הפד סטריפ על האזור כך שיהיה דבוק ככל שניתן לשורשים כדי שהמשיכה תיהיה משורשי השיערה ככל שניתן.

שעוות סוכר

שיטה זו כרוכה בשימוש משחה או ג'ל שנעשה בדר"כ מחומרים טבעיים כגון סוכר, מים ומיץ לימון. בדומה לשעווה שעוות הסוכר נמרחת על גבי העור בפשטות והסרת השיער מתבצעת מהשורשים. שעוות סוכר היא אלטרנטיבה פופולארית להסרת שיער קצר באורכו, פחות כואב ועדין לעור.

לכל אחד ואחת יש העדפה אינדיבידואלית לשיטות הסרת שיער בפנים זמינות אלה, עם זאת, גילוח הוא בהחלט אינו אחד משיטות אלה להסרת שיער! לפני שאתם מתחילים עם כל מוצר שתבחרו תמיד נסו זאת על שטח קטן ונסתר על מנת לוודא ולהבטיח כי העור שלך אינו רגיש או אלרגי. עור מגורה ושלפוחיות הם בהחלט הדבר האחרון שתרצו לסבול ממנו במשך שבוע, אם את מחפשת אחר פתרונות להסרת שיער בפנים לצמיתות הנה כמה אופציות טובות עבורך:

אלקטרוליזה

שיטה זו משתמשת בחשמל המועבר דרך מחט מתכת דקה המוכנסת ישירות לזקיק השיערה ובכך למעשה נמנעת הפגיעה בשטח העור. עם החדרת המחט בצורה נאותה ובמיומנות לא יגרם שום נזק או צלקת לעור, עד כה השיטה היחידה המוכחת קליני להסרת שיער קבוע עבור רוב האנשים. אלקטרוליזה כבר הוושותה והראתה כי סף הכאב ותחושת הצריבה משתנה מאדם לאדם, בנוסף גם תופעות לוואי כגון גירויים בעור ודלקות שעלול להתרחש.

הסרת שיער בלייזר | יוסף גבות

לייזר

השימוש באור אנרגיה גבוה כדי לקלוט את הפיגמנטים של זקיקי השיער למרות שאינו נחשב לשיטה קבועה להסרת שיער הוא מדלל את זקיק השיער לאחר כל טיפול. לאחר מספר טיפולים תוכלו לגלות הפחתת שיער קבועה של כ – 80%. לאחר הטיפולים הראשוניים ייתכן שתדרשנה פעולות שימור ותחזוקה במהלך השנה, טיפולים במרווחים של בערך 8-12 שבועות בהתאם לכל אדם. שימו לב כי הסרת שיער בלייזר לא יעבוד על שיער בהיר, דק וצבוע. 

אם את הולכת לטיפול הסרת שיער לצמיתות או הפחתת שיער, תמיד תהיי מוכנה באופן מלא. קבלי המלצות, התייעצי עם מומחים בתחום הקוסמטיקה והעור וממש חקרי קצת את הנושא. דעי אילו שירותים בדיוק קיימים בחנות/מכון טרם קבלת החלטה והכי חשוב לבקש את המומחה המקצועי לטיפול שבחרת, זה פשוט משתלם לשלם יותר ולקבל תוצאות בהתאם כי על בריאות וגופנו אין פשרות!

תגיות:
הסרת שיער בפניםהסרת שיערהסרת שיער בלייזרהסרת שיער בשעווהשעווה לשיערמכון יופייוסף גבות