בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.


מדריך לרכישת טבעות אירוסין

ההחלטה לבוא בברית הנישואין היא ענין מאד מרגש! מזל טוב. שלב הבא אחרי ההחלטה הוא לקנות טבעת אירוסין בכדי לסמל את מעמד האירוסים.


הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

לכל המתלבטים, אין מה! רכישת ג'קוזי כמערכת ספא ביתית הוא לעסק זהו צעד חכם ביותר שיכלתם לחשוב עליו מכיוון שלג'קוזי יש סגולות שכדאי לכם לדעת.


טבעות אירוסין

אז החלטת להציע נישואין לחברה שלך ולעשות זאת בדרך מקורית שאינה משתמעת לשתי פנים. השקעת בהפקה ובתכנון האירוע, ביקשת עזרה מהחברים ובני המשפחה שיביאו את ארוסתך לעתיד למקום המתאים בשעה המתאימה, תכננת בדיוק מתי תופיע ההצעה של הנישואין באוויר או בכל דרך אחרת אבל כל זה לא ישנה אם הטבעת אירוסין שקנית לא בגודל המתאים או לא מעוצבת כהלכה. אז איך תדע עם הטבעת אירוסין שרכשת מתאימה?


בניית ציפורניים

אזור השרון: פרדסים ירוקים, שדות תותים, משפחות עם ילדים - אלו המחשבות שעולות לכם בראש? ובכן, השרון עובר מהפך אופנתי. לצד האווירה הפסטורלית הידועה, תמצאו כאן שדרות נעימות, קניונים, חנויות מעצבים, מתחמי טיפוח והרבה חן, שיק ויופי.


בשמים ליום בשמים ללילה

מעולם אף אחד לא ידע שזה קיים

עולם הבישום מתחלק להמון מאוד קטגוריות, אחת הקטגוריות המובילות בו הוא, החלוקה בין בשמים ליום ובשמים בלילה. אנחנו יכולים למצוא את זה בקרב בשמי נשים בעיקר אך גם אצל גברים אנחנו יכולים למצוא בשמים שמתאימים ליום ומנגד בשמים שמתאימים ללילה.

בשמים ליום בשמים ללילה

החלוקה בין בשמי יום ולילה נעשית ממספר סיבות. ראשית, ביום אנחנו מגיעים למקומות שדורשים בשמים רכים יותר, לא חזקים, אם אנחנו יושבים כל היום במשרד לא נרצה להדיף ריח חזק, שעלול לגרום אי נוחות בקרב הסובבים אותנו. לעומת זאת בלילה אנחנו צריכים להדיף ריח יותר חזק, מה עוד שהרבה פעמים, בלילה אנחנו לא נמצאים במקום אחד (הכוונה ללילות בהם אנחנו יוצאים ומבלים) ומכאן שאנשים סביבנו לא צריכים להתמודד איתו.

בושם ללילה אמור לשרת אותנו בצורה אחרת מאשר בושם ליום. ישנם בשמים חדשים שעוזרים לנו בלילה, להיות חושניים יותר, רומנטיים יותר, בשמים שיכולים להציג אותנו בצורה שונה. בשמים ליום לא בהכרח אמורים לעשות את זה, וגם אינם עושים.

דיברנו על בשמים חדשים שמתאימים ללילה, כמובן שמדי שנה אנחנו יכולים למצוא בשמים חדשים הן ליום והן ללילה. בשמים של חברות שונות שמשווקות את המוצר החדש שלהם בצורה זו על מנת למשוך נשים וגברים לרכוש, הן את הדגם ליום והן את הדגם ללילה.

על בשמים ללילה

בשמים ללילה, הן בשמים חדשים והן בשמים ישנים, כמו שציינו מטרתם היא מצד אחד לאפשר לנו ליהנות מריחות טובות כשאנחנו יוצאים למסיבות, ארוחות ערב וכדומה, והן כשאנחנו נכנסים למיטה. בשמים מסוג זה מכילים ריחות עמוקים, מתוקים, מתובלים, לא פעם נמצא בשמים כבדים וכמובן בשמים בעלי ניחוח סקסי ורומנטי.

חלק גדול מהבשמים יכולים לעזור לנו על תופעות כמו ריח סיגריות, ריח זיעה מפעילות ספורטיבית, ריח אלכוהול וזיעה. מומלץ להיעזר בבשמים מסוג זה לפני שאנחנו יוצאים מהבית, וגם תוך כדי הבילוי זה יכול להיות שימושי מאוד.

בשמים ליום

בשמים ליום אמורים לספק לנו שני דברים, ראשית, להתגבר על זיעה שעלולה להיווצר כתוצאה מריצות והליכות אינסופיות, שנית, לאפשר לנו להפיץ ריח נעים וקליל כשאנחנו יושבים במשרד סגור וחנוק. לכן מומלץ להשתמש בבשמים קלים, רעננים, עם אחוז אלכוהול נמוך, בשמים עם ריחות של עצים ופרחים שונים. מוטב שלא יהיו אלו בשמים כבדים, כי זה יותר תחושה לא נעימה.

בדומה לבשמי לילה, גם כאן, מוטב לשים בושם לפני שיוצאים מהבית, מצד שני, מוטב לא לשכוח לקחת את הבושם איתכם בתיק. כך בכל שעה שתרצו, תוכל להזליף על עצמם מעט ממנו.

נקודה אחרונה, כידוע ישנם בשמים שעלולים לגרום אלרגיה, זה נכון לבשמי לילה ויום, הן בקרב בשמים חדשים ובשמים ישנים, מוטב לבדוק את זה, לפני שאתם רוכשים בושם מסוים, על מנת שלא תצטרכו להתמודד עם תופעות של פריחה וכדומה.

תגיות:
בשמים חדשיםבשמים יקריםבשמים לאישהבשמים לנשיםבושם לאישהבושם לגברבשמים לגברבשמים יוקרתייםבשמים מבצעים