בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


ג'קוזי לבריאות - היתכן?

ג'קוזי הינו בריכה קטנה, המחוממת לטמפרטורה שבין 30-40 מעלות צלזיוס ובתוכה משאבות משני סוגים שונים: * משאבות מים המפעילות "פיות" או בשמם הלועזי "ג'טים – JETS" המותקנות בדופן הבריכה.  


אוכל בריא לחיים בריאים

בתקופה האחרונה החלה תאוצה בכל נושא האוכל הבריא, אנשים מודעים לעובדה שאוכל בריא עוזר לגוף להיות חזק ובריא יותר, עוזר בערנות במהלך היום ועוד. למרות שיש עליה בערנות לנושא אכילה בריא עדיין לא באה בטבעיות להרבה אנשים.


איך להתקין בריכת שחייה ניידת

בריכות שחייה ניידות הם התשובה האולטימטיבית לבתים בעלי חצר או גינה קטנה או כאלה שאינם מעוניינים להכנס לפרוייקט בנייה מסובך ומסורבל. התשובה לכך היא הרכבה עצמית של בריכות שחייה ניידות במגוון גדלים הניתנים להרכבה ולפירוק עצמית ללא כל קושי.


בתי אבות במרכז – בעיר או בכפר

הגיעה העת לבחור בית חדש להורים, בית בו הם יקבלו את הטיפול הצמוד שמגיע להם, טיפול אישי, רפואי ומקצועי. העת לבחירת בית אבות יכולה להיות קצת מלחיצה וקשה ולכן יש לעשות סקר שוק ולהתייעץ עם אנשים רבים ולקרוא חומר כתוב ומקצועי כמו במאמר הבא שיסקור בפניכם את האופציות העומדות לרשותכם.


אוכל עוזר לבריאות הגוף

בנושא אכילה בריאה יש ויכוח לא פשוט, מהו אוכל בריא? מה יתרונות אוכל בריא? באילו חומרי גלם ניתן להשתמש? האם יש מאכלי קינוחים בריאים? שאלות רבות נשאלות אך אין תשובה אחת חד משמעית.


הידרותרפיה ומערכות ספא

תרומתם לבריאות הגוף והנפש

נראה כי בימים אלו ההבדל בין אמבטיות הידרותרפיה ומערכות ספא הולך ומצטמצם ואפילו הולך יד ביד. סוג של אמבטיה כזה הפך את הרעיון העתיק של עיסוי מים למאוד פופולארי. כבר ידוע כי רגיעה במוצר שכזה תוכל להיווכח ולחוות עד כמה שהייה במקום חמים כמרגיעים מאוד, השרירים בגוף מומרצים והציפה במים יכול ממש לעזור ולהקל על מחלות גופניות ונפשיות אינדיבידואלית לכל אדם ואדם.

הידרותרפיה ומערכות ספא

ישנם יתרונות רבים ושונים הקשורים לשימוש בג'קוזי או בריכות חמות להידרותרפיה במאמר זה תוכלו ללמוד קצת יותר על איך שני הדברים האלה באים לידי ביטוי יחדיו ועוזרים הן נפשי והן פיזי לכל אחד שמשתמש. הידרותרפיה נחשבת כאמצעי מתאים לסייע בבריאותו הכללית של אדם. אחד היתרונות העיקריים של טיפול במים הוא שזה מסייע לשיפור הזרימה בכל הגוף, כמוכן נמצא מועיל מאוד כאשר מדובר בתהליך ריפוי טבעי של הגוף.

שיפור זרימת הדם בגוף מסייעת לספק חמצן וחומרים וכימיקלים מזינים חשובים אחרים לתאים בכל הגוף. זו הדרך הנכונה והיעילה ביותר להגברת תהליך הריפוי של הגוף ועבור האדם עצמו לחוות חיים בריאים יותר לאורך כל הדרך כאשר מדובר ביתרונות של הג'קוזי ומערכות הספא השונות. מומחים רבים המתמקדים ברעיון של רפלקסולוגיה מאמינים כי מערכת זו יכולה גם להועיל לאנשים אשר רק מנסים אותה, כאשר אדם נושא רפלקסים טבעיים בכפות רגליו והידיים ולחץ רב הוא נוטה להאמין כי המזור יגיע לו מהכיוון הזה. 

כאשר זה מתבטא בהקלת המתח בגוף, הפחתת כאב במפרקים, הגדלת זרימה בגוף שיחרור אנדרופינים ועוד! אם אתם מאמינים בכוחה של רפלקסולוגיה ותניחו את ידייכם ורגלייכם בפתחי הסילוני אוויר בג'קוזי שהם חלק אינטגרלי אתם מהר מאוד תגלו שאתם מרגישים טוב יותר בכל הגוף!

אנשים רבים מאמינים בכוחה של ארומתרפיה, זה אולי נראה קצת מוזר שאמבטיות חמות יכולות לסייע, אבל הם באמת יכולים! רבים מוסיפים שמנים אתריים למים והאדים המיוצרים על ידי האמבטיה החמה מסייעים להגיע לאזור חוש הריח של המוח ומשרים אווירה נינוחה ורגועה. כתוצאה מכך יתרונו של השמן האתרי לבריאות מושגת! אם תרצו להנות מבריאות גופנית ונפשית טובה יותר כדאי שתשקלו את היתרונות שבהתמכרות לג'קוזי חמים ונעים!

תגיות:
הידרותרפיהמה זה הידרותרפיהמערכות ספאבריכת זרמיםג'קוזיטיפול הידרותרפי