בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


משכשוך בבריכה לבריכת שחיה

להיות בעלים של בריכת שחיה הוא החלום הרטוב של רוב האנשים. ישנם שמועות רבות בנוגע לעלויות ואחזקה של בריכות השחיה, בפועל להרבה אנשים אין מושג במה כרוך הקמה והפעלת בריכת שחיה עד שיש להם אחת כזו בפועל. בשנים האחרונות אנו עדים למגוון בריכות שחיה על הקרקע מ PVC ופיברגלס שמביאות את הבעלות על בריכת שחיה להיות בהישג ידם של צרכנים רבים.


משאבת סחרור מים מהי?

משאבות סחרור כחלק בלתי נפרד מבריכות שחיה וג'קוזי

משאבות סחרור מים כיום די נפוצות ובמחירים ממש נמוכים "הודות" לשוק הסיני שמציף במבחר מוצרים עם מגגון כה רב של איכויות אך לאלה שמחפשים אחר מוצר טוב, איכותי ובעיקר בטיחותי אנו ממליצים תרם נפילתכם בפיתוי המחיר אולי כדאי שתדעו שלמחיר הזול יש "מחיר" בבטיחות גם כן. 

משאבת סחרור מים מהי?

בעלי ג'קוזי רבים אוהבים להינות מעיסוי רך בכל גופם ובעיקר בגב ובאזור הצוואר בזמן שהייתם בניחותא. פעולת העיסוי מתבצעת על ידי תנועת המים בג'קוזי תנועה שניתן לשלוט עליה באמצעות משאבת סחרור מים. סוג משאבה שכזו משמשת להנעת המים סביב, זה לא מכניס מים חדשים מבחוץ אך יפעיל ויניע את המים הקיימים בג'קוזי כך שיזרמו בתנועה חלקה ונעימה. כתוצאה מכך משתמשים בג'קוזי ירגישו זרימה נוחה ונעימה סביבם. אם יהיה בעל בקרה זה יוביל להרגשה יותר נעימה ואופטימלית עבור המשתמש שדי דומה לעיסוי רך.

משאבת סחרור כזו אינה מרימה את המים מה שאומר שאין צורך לשנות את פוטנציאל המים מנמוך לגבוה. ההפרעה החיצונית היחידה עשוי להיות החיכוך שבצינור המים, כך שעל ידי כללי היסוד של הפיזיקה צריכת האנרגיה של מחזור משאבת המים נמוכה. למעשה זה נמוך בהרבה ממשאבה קונבנציונאלית שתמיד מביאה את המים ממפלס התת קרקעי.

בנוסף משאבות סחרור מים חסכוניים , בעידן בו קיים משבר מים גדול משאבות אלה יכולות לסייע בשימוש חוזר של מים פשוט על ידי סינון וסחרור. זה הופך את סביבת המשאבה לידידותית. אילו משאבות סחרור מים הכי מומלצות? ובכן ישנם מספר מותגים ומספר תכונות, משאבות WaterFun הן בעלות הביצועים הטובים ביותר בכל קנה מידה, משאבות אלה זכו לחשיפה רבה תודות האמינות, הביצועים, החיסכון והיעילות האנרגטית. כמוכן שאיבה במהירות נמוכה הינה קריטית עבור חווית המשתמש, משאבות סחרור וואטרפאן עושות עבודה נהדרת של שאיבה במהירות נכונה. משאבות וואטרפאן הן אחת המשאבות הטובות ביותר שקיימות בשוק כיום בכל קנה מידה ובכל המובנים.

תגיות:
משאבת סחרור מיםמשאבות סחרור מיםמשאבותמשאבהמשאבה לבריכהמשאבות לבריכות שחיהמשאבה לג'קוזי