בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


עיצוב מטבחים מודרניים

בבתים הולכים ורבים הופך המטבח למתחם מרכזי ויוקרתי בבית. הוא משמש לא רק להכנת מזון ולאכילה אלא כמקום אירוח ואף כסביבת עבודה. עיצובו אמור למצב אותו ככזה- יפה, אסתטי, נוח, דקורטיבי, אפקטיבי, אטרקטיבי, בקיצור- מתחם אולטימטיבי.


איטום ושיפוצים

משפצים את הבית? סביר להניח שהגיע הזמן לשדרג את האיטום של המבנה, הקירות, הגג והתקרה. במאמר הבא נסביר למה חשוב לשלב את האיטום עם השיפוץ ואיך ניתן לעשות זאת בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב


איך בוחרים חברת הובלות?

בחירה נכונה של חברת הובלות תחסוך לכם זמן, כסף ומאמץ. בשביל לבחור חברה מקצועית תצטרכו לקבל המלצות ולבצע השוואת מחירים. בנוסף, כדאי להגדיר מראש את אופי השירות כדי לוודא שמדובר על חברה מתאימה


טיפים להזמנת מנעולן לדירה

מנעולן הוא איש מקצוע שמוסמך לספק שורה ארוכה של שירותי פריצה ושכפול מנעולים. בנוסף, עליו להיות בעל אישור מטעם משטרת ישראל ולהוכיח רמה גבוהה של אמינות. במאמר הבא נסביר איך בוחרים אותו ובאיזה שלב כדאי להזמין אותו לדירה הפרטית


כיצד מבוצע איטום לוח חשמל ומדוע הוא חשוב?

לוח החשמל הוא מרכיב בעל חשיבות מהותית ביותר עבור התשתית הבסיסית ביותר של חיי היום יום שלנו בכל מרחב מודרני. בין אם מדובר במרחב ביתי, ובין אם מדובר במרחבים עסקיים או במרחבים ציבוריים – בכל מקום באשר הוא יש תשתית חשמל מרכזית המחברת את שלוחות החשמל השונות תחת מערכת שליטה אחת.


איך לשדרג את הדירה החדשה

מספר טיפים שכל אחד צריך לשנן

אנשים רבים אשר עוברים לדירה חדשה, אינם יודעים איך לנצל כראוי את כל החלל הפנוי שלפניהם. במאמר הבא נעניק לכם מספר כלים פשוטים לעיצוב נכון של הדירה, ונציין חמישה חפצים אשר ישדרגו את המראה של כל מבנה מגורים.

איך לשדרג את הדירה החדשה

כיצד תעצבו את הדירה באופן הנכון ביותר

בעת עיצוב דירה חדשה, יש להקפיד על אסתטיקה והרמוניה. רכשו חפצים נאים לעין אשר תואמים את העדפותיכם האישיות. פזרו את החפצים השונים בחדר באופן מאוזן, הן מבחינת כמותם והן מבחינת גווני הצבע השונים וצורתם. ייחדו לכל חדר קו עיצובי נפרד, אשר מתכתב מבחינה אמנותית עם חדרי הבית האחרים. תוכלו לעצב חדר אחד בגווני המדבר השונים, וחדר אחד כיער פורח או חללית עתידנית. הפליגו בדמיונכם, ורכשו לשם כך קישוטים ועיצובים שונים. קיימים חפצים רבים אשר באמצעותם ניתן לשדרג את מראה הדירה. חפצים אלו כוללים אביזרי נוחות שונות, אביזרים הנמצאים בשימוש יום יומי וחפצים שכל תועלתם היא אסתטית. חשוב מאוד לאזן את כמות החפצים האסתטיים עם כמות החפצים הפונקציונאליים, ובמידת הצורך אף לשלב ביניהם.
 
חמישה חפצים לשדרוג הדירה
 
עציצי נוי: תוכלו לשדרג כל מבנה מגורים באמצעות שימוש בעציצי נוי. רכשו צמחים קלים לתחזוקה, כמו קקטוסים קטנים ומחוסרי קוצים ועצי בונסאי שונים. העציצים הקטנים יהוו פיסת טבע מרגיעה בכל חדר בו ימוקמו, וייתכן כי אף יפרחו בעונת האביב. הקפידו למקם עציצים אלו בסמוך לחלון שמשי, ולהשקותם בהתאם להוראות. במידה ואתם בעלי חיות מחמד, וודאו בטרם הרכישה כי העציצים אינם רעילים או מזיקים לכלבים וחתולים.
 
ארונית מעוצבת: באמצעות ארונית, כוננית או כוורת מעוצבת תוכלו לייעל את האופן בו אתם מאחסנים חפצים ומראים אותם לתצוגה. בהתאם לגודלה, ניתן למקם את הארונית המעוטרת בחדר המגורים, חדרי השינה וחדר העבודה. נוסף על תרומתה האסתטית, הארונית מהווה אמצעי יעיל מאוד לאחסון חפצים, ומאפשרת גישה נוחה אליהם לאורך כל שעות היממה.
 
הדפסי קיר דביקים: הדפסי הקיר הדביקים תפסו תאוצה בשנים האחרונות. הדפסים אלו דומים מאוד לטפטים, אלא שלרוב הם קטנים יותר, וכוללים צורות מפורטות וגזורות מראש, במקום יריעות טפט ארוכות ומרובות. תוכלו לקשט את חדר המגורים והמטבח באמצעות הדבקת הדפסי קיר, הכוללים מילים, ציורים ותמונות שונות. חשבו על הקו האסתטי אשר ינחה אתכם בציורי הקיר הללו, והקפידו לבחור הדפסים החולקים עולם מושגים דומה.
 
מראות קיר: ניתן לשדרג בקלות את המראה של כל דירה, באמצעות שימוש במראות מעוצבות. התקינו מראות מעוצבות בחדרי השינה, מבואת הכניסה וחדרי הרחצה. מראות מעוצבות יכולות להגדיל את מראה חדר המגורים, ולשמש מבחינה פונקציונאליות את כל דיירי הבית. בזכות המראות תוכלו לאפיין את החדרים השונים – מראות מעוצבות מעוגלות ומעוטרות לחדר השינה, מראות מעוצבות מלבניות לחדר האורחים ועוד אפשרויות קסומות רבות.
 
כריות לכיסאות: רכשו כריות ייעודיות לכיסאות, אשר ישמשו כמושבים רכים ונוחים ויקשטו את החדר. ניתן לקשור מושבים מרופדים אלו בקלות לכל כיסא, לרבות כיסאות המטבח, הסלון וחדר העבודה. רכשו כריות כיסא אשר תואמות את מראה החדר מבחינת ההדפס שעליהן וגווני הצבע. כך תרוויחו שתי ציפורים מודפסות על מושב אחד.

עצבו את הדירה בהתאם לקו עיצובי אחיד

בעת עיצוב הדירה, הקפידו על שמירה על הרמוניה בחדרי המגורים. שלבו בחדרים השונים את עציצי הנוי, הארוניות, ההדפסים הדביקים, מראות הקיר וכריות הכיסא, תוך הקפדה על צורתם וצבעיהם. חשבו מה הוא הקו העיצובי אשר מנחה אתכם ברכישת החפצים, ושמרו עליו רציף ועקבי. אנו מאחלים לכם חנוכת דירה מהנה ומלאת חוויות חיוביות!
 
תגיות:
עדי גלאסעדי זכוכיתעדי עבודות זכוכיתעיצוב בזוכיתמראותעבודות בזכוכית