בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


כך תארגנו אירועים עסקיים

חברות רבות צריכות לארגן אירועים וכנסים עסקיים למטרות שונות ואירגון אירוע שכזה דורש מחשבה רבה ויצירתיות. כדי לא לאבד את הראש תוכלו לקרוא במאמר מהם הצעדים שיש לעבור בדרך לארגון אירוע עסקי מוצלח.


שיווק גרילה לגרילה

כל בעל עסק שרוצה לגדול תלוי ברמת החשיפה של העסק לו הוא זוכה. כדי לעלות שלב ולהגדיל את מחזור המכירות של העסק חובה לנקוט בפעולות שיווק אגרסיביות כדי לחדור לשוק יותר לעומק. יחד עם פעולות מיתוג שונות ניתן להגיע להישגים שיזניקו את העסק שלך קדימה. המשיכו לקרוא ותוכלו לברר לראשונה כיצד הגדולים עושים זאת?


שערים חשמליים בכניסה למתחם הבניין

גרים בבניין ומעוניינים להעלות את תחושת הביטחון שלכם? טראנד השערים החשמלים יכול לענות על הצרכים שלכם בעלות הוגנת ולטווח ארוך. שערים חשמליים מוצעים כפתרון לאנשים המעוניינים להגביר את תחושת הביטחון האישית ולהגביר את ההגנה המוצעת לדיירים בבניין. שערים חשמליים מוצבים במספר מקומות מרכזיים ובניהם מתחמי מגורים, כניסה למתחם חניה, כניסה לישובים, חניונים ומתחמים נוספים אשר נדרש הגנה עליהם.


איך לערוך נכון אירוע עסקי

הצעדים שכל אחד צריך לדעת

אירועים עסקיים הם אירועים חשובים ביותר בלוח השנה שלנו, ואנחנו צריכים לנצל אותם בכדי ליצור קשרים בין אישיים, לשפר עמדות עסקיות, ולתווך בינינו, בין לקוחות ובין ספקים ועמיתים בצורה הטובה ביותר. לשם כך, יש לדעת כיצד לערוך אותם בצורה הטובה ביותר.

איך לערוך נכון אירוע עסקי

על חשיבות האירוע העסקי ועל היתרונות של אירועים עסקיים איכותיים

 
אירועים עסקיים, כשמסתכלים עליהם מבחוץ, נראים כמו קונספט מעט מוזר. למה שנרצה לבלות את הזמן הפנוי שלנו עם האנשים שאיתם אנחנו גם כך עובדים? מהו האינטרס שלנו בהשקעת זמן, מאמץ ומשאבים ביצירת אירועים יוקרתיים ואיכותיים, בהם המוזמנים הם אנשים שאיתם אנחנו עובדים – לקוחות, עמיתים, ספקים ועובדים? התשובה לשאלה הזאת היא מורכבת, אבל אפשר להבין אותה בפשטות רבה – האינטרס שלנו הוא שיפור העסק שלנו ושיפור העמדות שלנו בתוך העסק.
 
כאשר אנחנו בונים אירועים ברמה הגבוהה ביותר, הדבר מאפשר לנו ולעובדים סביבנו ליצור קשרים בין אישיים יקרי ערך בתחום העבודה בו אנחנו מתעסקים, הדבר מאפשר לנו לשבור את הקרח בינינו לבין גורמים שונים רלוונטיים לעבודה שלנו, והדבר מאפשר לנו לקדם אג'נדות שלנו או לקדם מוצרים שונים שסביבם האירוע העסקי מתרכז. בכל מקרה, חשוב לדעת כיצד לארגן מאורע שכזה בצורה הטובה ביותר, ולא מדובר בעניין של מה בכך – חשוב לעשות זאת בצורה מתוכננת וקפדנית.
 
איך לערוך נכון אירוע עסקי? העקרונות החשובים ביצירת אירועים ברמה הגבוהה ביותר
 
בחירת המקום – הדבר הבסיסי ביותר שעלינו לעשות בהפקה וארגון של אירוע עסקי הוא לבחור את המקום בו האירוע יתרחש. המקום הוא משמעותי ביותר, כפי שהוא משמעותי כשאתם מארגנים חתונה או אירוע משפחתי – אתם צריכים אולם או מרחב אחר בו יהיה ניתן ליהנות מסביבה אסתטית ואיכותית שתשדר את היוקרה שאתם רוצים שתשודר מהעסק שלכם, ובד בבד אתם רוצים לבחור במקום שיאפשר לכל אדם את הפרטיות הנחוצה לו ולא יעמיס ברעש – ומצד שני שכל אורח ואורח יתרכז במהות של האירוע, שהיא אתם או המוצר שאתם מקדמים. בקיצור, אתם צריכים לעשות סקר שוק מקיף בין מרחבים שונים – החל בלופטים ובאולמות קטנים וכלה בגני אירועים של ממש.
 
אוכל – האוכל הוא אחד החלקים המהותיים ביותר של כל אירוע מודרני, וגם כאשר הדבר נוגע לאירוע שלכם אתם צריכים לבחור קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר עבור אירוע עסקי. ישנן אפשרויות רבות בתחום זה, אבל כדאי להקפיד על כמה עקרונות – קייטרינג בשרי משדר יוקרה, והדבר נחוץ באירועים עסקיים מהסוג שאתם מארגנים. קייטרינג כשר הוא תמיד החלטה חכמה, שכן אפשר לדעת כמעט בוודאות שאחוז מסוים מהאורחים שלכם אוכלים כשר ויוכלו ליהנות רק מאוכל כשר באירוע שלכם. העיקרון האחרון והחשוב ביותר הוא כמובן האיכות – אתם צריכים לבחור אך ורק בקייטרינג איכותי ברמה הגבוהה ביותר, שיאפשר לכם לשדר את היוקרה הנחוצה לכם.
 
בידור – כשאתם מארגנים אירוע עסקי כזה או אחר, שווה לשקול שילוב של תכנית בידור כזו או אחרת – בין אם מדובר בהופעה מוזיקלית, בסטנד אפ או בכל אפשרות אחרת. תכנית הבידור צריכה להיות מרכז הערב, מבלי לשכוח את המהות שלו – שהיא קידום העסק שלכם ומעמדכם מול הגורמים העסקיים השונים.
 
מאוכל ואלכוהול ועד בידור – כל פרט ופרט צריך להיות מתוכנן בצורה המדויקת ביותר
 
ככל שהאירוע העסקי שלכם אטרקטיבי יותר – מבחינה האוכל שמוגש בו, האלכוהול, התכנית הבידורית והמיקום האטרקטיבי שלו – כך אתם יכולים להפיק ממנו את המרב ולמשוך גורמים איכותיים יותר ויותר אליו. אירוע איכותי שכזה יכול להיות מנוף להצלחה עסקית עצומה אם מנצלים אותו נכון.
 
תגיות:
אירוע עסקיאירועים עסקייםבחירת אירועחברת אירועים