בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


הובלות קטנות בראש שקט

לפעמים דווקא הובלה קטנה עלולה לגרום כאב ראש גדול... בעוד כאשר מתכננים להעביר תכולה של בית נערכים מבעוד מועד, מתאמים הגעתה של משאית עם צוות מובילים מאומנים ומיומנים שמסייעים באריזה ומבצעים את כל שאר השלבים של ההעמסה, ההובלה, הפריקה והסידור של התכולה המועברת בבית החדש - הובלה קטנה היא "אופרה" אחרת.


עיצוב מטבחים מודרניים

בבתים הולכים ורבים הופך המטבח למתחם מרכזי ויוקרתי בבית. הוא משמש לא רק להכנת מזון ולאכילה אלא כמקום אירוח ואף כסביבת עבודה. עיצובו אמור למצב אותו ככזה- יפה, אסתטי, נוח, דקורטיבי, אפקטיבי, אטרקטיבי, בקיצור- מתחם אולטימטיבי.


המזווה

אני עומדת לספר לכם את הסוד השמור של הבשלנים המוצלחים. לא, זה לא איך חותכים מהר, וגם לא איך מקפיצים מחבת, ואפילו לא איך מרימים ארוחת 7 מנות מפוארת. אני עומדת לספר לכם על ארון הקסמים במטבח – המזווה.


איך לשדרג את הדירה החדשה

אנשים רבים אשר עוברים לדירה חדשה, אינם יודעים איך לנצל כראוי את כל החלל הפנוי שלפניהם. במאמר הבא נעניק לכם מספר כלים פשוטים לעיצוב נכון של הדירה, ונציין חמישה חפצים אשר ישדרגו את המראה של כל מבנה מגורים.


איטום ושיפוצים

משפצים את הבית? סביר להניח שהגיע הזמן לשדרג את האיטום של המבנה, הקירות, הגג והתקרה. במאמר הבא נסביר למה חשוב לשלב את האיטום עם השיפוץ ואיך ניתן לעשות זאת בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב


איך בוחרים חברת הובלות?

המדריך שיעזור לכם לעבור בבטחה

בחירה נכונה של חברת הובלות תחסוך לכם זמן, כסף ומאמץ. בשביל לבחור חברה מקצועית תצטרכו לקבל המלצות ולבצע השוואת מחירים. בנוסף, כדאי להגדיר מראש את אופי השירות כדי לוודא שמדובר על חברה מתאימה

איך בוחרים חברת הובלות?
חברת הובלות מציעה שירות חשוב ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אפשר להזמין אותה לפני מעבר דירה ולקבל ממנה שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים. אפשרות אחרת היא לתאם מעבר משרד מול חברה מקצועית עם צי רכבים מתאים, ולהשתמש בשירותיה כדי להעביר ציוד תעשייתי של מפעלים, מחסנים, אולמות תצוגה ומוסדות גדולים.
 
לא כל החברות מציעות שירות דומה. יש חברות שמבצעות הובלות קטנות בלבד, לעומת חברות שמחזיקות מנוף ובמות הרמה כדי לבצע הובלות בגובה. מבחינתכם בתור לקוחות, הגדרה של הצרכים היא החלק החשוב ביותר בתיאום השירות. את הצרכים מגדירים לפי כמות הארגזים, סוג התכולה והמשקל של הציוד. אפשר להתייעץ עם נציגי החברות בכל מקרה של התלבטות ולתאם איתם פגישת היכרות לא מחייבת.

פרמטרים להשוואה בין חברות

הנה כמה פרמטרים שדרכם תוכלו להשוות בין חברות שמציעות את השירות שמתאים לכם:
 
א. המלצות של חברים ובני משפחה – המלצה אובייקטיבית יכולה להעניק לכם אינדיקציה מצוינת לרמת המקצועיות של החברה. רוב האנשים בוחרים נותני שירות על סמך המלצות ויש להן משמעות מיוחדת בהובלות. נסו לשאול חברים, קרובים ובני משפחה על הובלה מוצלחת שהם זוכרים וכך תוכלו לבצע סינון גס ראשוני בין האפשרויות.
 
ב. השוואת מחירים - אין סיבה שתשלמו מחיר מופקע על הובלות של הציוד האישי. השתמשו במידע שמופיע באתרי האינטרנט ונסו להבין מה המחיר המקובל בענף. עם זאת, זכרו שיש מחיר אחר להובלה של ציוד משרדי לעומת רהיטים ביתיים, מכשירי חשמל, ציוד כבד וכן הלאה. השוואת מחירים צריכה לשמש אתכם לבחירת חברה מקצועית ואמינה.
 
ג. שירותים נוספים – לקוחות שרוצים לחסוך זמן יעדיפו להזמין את החברה גם בשביל אריזת הציוד, אספקת הקרטונים ופירוק הרהיטים. לעומת זאת, לקוחות שמעוניינים לחסוך בהוצאות יבצעו את רוב המשימות בעצמם, אבל יבדקו מי החברה שמציעה את ההובלה הזולה ביותר. המסקנה היא שכדאי לבדוק מראש אילו שירותים מציעה כל חברה ורק לאחר מכן לקבל החלטה.
 
התחייבות לעמידה בלוח זמנים ופוליסת ביטוח
 
חברת הובלות מלווה אתכם מהרגע הראשון ביום של המעבר והיא חייבת לעשות הכל כדי לעמוד בלוח זמנים. תוכלו לדעת שמצאתם חברה מקצועית על פי החשיבות שהיא מייחסת לדיוק: אם קבעתם פגישה עם נציגי החברה והם מאחרים או מבטלים ברגע האחרון, ותרו על התענוג כי כנראה מדובר בחברה לא רצינית. מנגד, חברה מקצועית לעולם לא תאחר והיא תתחייב לעמידה בלוח זמנים.
 
קחו בחשבון שחברת הובלות אחראית על הציוד האישי והיקר שלכם. לא משנה אם מדובר על מעבר דירה או משרד, לחברה יש אחריות שחייבת להיות מגובה בפוליסת ביטוח. בחרו רק חברה עם פוליסת ביטוח בתוקף ובדקו את היקף הפיצוי. בררו גם לגבי התנאים להפעלת הפוליסה והשוו בין ביטוח תאונות בלבד לביטוח שמתייחס לאובדן הציוד, לנזקים שנגרמים במהלך הפריקה והטעינה או לנזקים שהם תוצאה של אסונות טבע.
תגיות:
חברת הובלותהובלותהובלת משרדיםהובלות לבתיםמובילהמלצה על מוביל טוב