בלוגרס | מגוון מאמרים וכותבים מובילי דעה בארץ

עוד מאמרים בנושא


10 טעויות נפוצות שאנשים עושים בבניית בריכת שחיה

אם אתם שוקלים לבנות בריכת שחיה, בוודאי שמעתם מספר סיפורים בנוגע לזה. לפני שאתם מחליטים לפשפש בספרים בנושא ולהביא לביתכם עשרות קבלני בנייה לביתכם למתן חוות דעת והצעת מחיר לבניית בריכת שחיה, אתם מוזמנים לקרוא את עשרת הטיפים הרשומים כאן בנוגע לשכירת שירותיו של קבלן לבניית בריכת שחיה בביתכם.


מדריך לרכישת טבעות אירוסין

ההחלטה לבוא בברית הנישואין היא ענין מאד מרגש! מזל טוב. שלב הבא אחרי ההחלטה הוא לקנות טבעת אירוסין בכדי לסמל את מעמד האירוסים.


הג'קוזי – מלך האמבטיות זרמים ומערבולות

לכל המתלבטים, אין מה! רכישת ג'קוזי כמערכת ספא ביתית הוא לעסק זהו צעד חכם ביותר שיכלתם לחשוב עליו מכיוון שלג'קוזי יש סגולות שכדאי לכם לדעת.


טבעות אירוסין

אז החלטת להציע נישואין לחברה שלך ולעשות זאת בדרך מקורית שאינה משתמעת לשתי פנים. השקעת בהפקה ובתכנון האירוע, ביקשת עזרה מהחברים ובני המשפחה שיביאו את ארוסתך לעתיד למקום המתאים בשעה המתאימה, תכננת בדיוק מתי תופיע ההצעה של הנישואין באוויר או בכל דרך אחרת אבל כל זה לא ישנה אם הטבעת אירוסין שקנית לא בגודל המתאים או לא מעוצבת כהלכה. אז איך תדע עם הטבעת אירוסין שרכשת מתאימה?


בניית ציפורניים

אזור השרון: פרדסים ירוקים, שדות תותים, משפחות עם ילדים - אלו המחשבות שעולות לכם בראש? ובכן, השרון עובר מהפך אופנתי. לצד האווירה הפסטורלית הידועה, תמצאו כאן שדרות נעימות, קניונים, חנויות מעצבים, מתחמי טיפוח והרבה חן, שיק ויופי.


כיצד לבצע משלוח פרחים בבטחה ולהשאירם בחיים

המדריך המעולה!

אם אתה רוצה ללמוד כיצד לבצע משלוחי פרחים בבטחה ולשמור אותם בחיים, המשך לקרוא את המאמר מהתחלה ועד הסוף. ישנם שיקולים רבים שכדאי לזכור לפני ניסיון השילוח אם אתם רוצים שהם יגיעו בשלום ליעדן. כמובן שאם אתם שולחים פרחים מלאכותיים הדבר היחיד שצריך לוודא הוא שהפרחים לא ימעכו בתהליך המשלוח. שליחת פרחים חיים היא יותר מסובכת אבל אפשרית.

כיצד לבצע משלוח פרחים בבטחה ולהשאירם בחיים

בין אם על ידי משלוח רגיל, רכבת, מטוס, רכב או אופנוע המרכיב החשוב ביותר במשלוחי פרחים הוא האריזה שתבחרו. אם תבחרו קופסא קרטון בגודל מתאים כגון קופסת ארגז או מתכת, הפרחים שלכם יגיעו בחתיכה אחת. המארז האידיאלי עבור משלוח פרחים בין אם טרי או מלאכותי צריך להיות מעט גדול בהשוואה לפריט אותו שולחים. רצוי למלא את כל השטח ה"מת" במארז אותו אתם שולחים עם נייר קראפט, ניילון בועות וכו' צריך להיות אופציית השליחות המועדפת. תוכלו גם להשתמש בגזרי עיתונות במידה ואין לחות מאחר וניתן להרטיב את הפרחים באמצעותו.

אם אתם שולחים פרחים טריים יש לכם דברים רבים נוספים לחשוב ולקחת בחשבון משליחת פרחים מלאכותיים. ראשית, לכל משלוח פרחים יש להתאימם למזג האוויר ששורר באותה תקופה, באופן אידיאלי תשלחו פרחים כאשר הטמפרטורה החיצונית היא מעל טמפרטורת ההקפאה. לא קריר מ 3 מעלות צלסיוס אך גם לא יותר מדי חם (מ – 36 מעלות). כל דבר מעל 20 מעלות צלזיוס יהיה זקוק לטיפול מיוחד בדיוק כפי שבמזג אוויר קר יותר.

אם מזג האוויר חם מדי, ערבב את הפרחים עם מים ואז עיטפו בנייר קראפט כדי לעזור לשמר את הלחות היקרה בתוך הקופסא. אתם ממש לא רוצים שמשלוח הפרחים שלכם יתייבש בדרך ליקירכם, כמוכן כדאי לארוז כמה שקיות קרח בתוך בדלי פרחים שלך, רק וודאו כי חבילת הקרח אינה באה במגע ישיר כדי שהפרחים לא יקפאו. אם המשלוח מתבצע כאשר הטמפרטורה קרה מדי בחוץ תצטרכו לעטוף את הפרחים בנייר קצף מגן, כמובן משהו שהוא יותר מלילה אחד ברכב (כלי מעבר) מכיוון שלפרחים יהיה קשה לשרוד את הקור בלילה במזג אוויר קר וקשה.

אם המשלוח שאתם שולחים בקבוצה ולא מאורגן, יהיה לכם יותר מזל עם משלוח מאשר שהם כבר בתוך כלי וזה או אגרטל, הסיבה לכך היא שזה הרבה יותר קל לארוז פרחים מגולגלים בנייר מאשר זרים באגרטל זכוכית גבוה. אם אתם מבצעים משלוח פשוט ברכב בטמפרטורה מתונה אז יהיה לכם קל יותר. רק לארוז את האגרטל או המיכל ממולא בנייר כדי למנוע תזוזה, להשאיר את החלק העליון פתוח וממוקם באזור מוצל של הרכב בו הזר פרחים לא יימעך.

אתם עשויים להישאל אם הכרחי עבור הישרדותם של הפרחים שיהיו נגישים למים, זה תלוי באורח זמן המשלוח. אם המשלוח פרחים יקח יותר מ 24 שעות, תוכלו לנקוט בכמה אמצעים כדי להבטיח את שרידותם בתובלה. אם הפרחים שלכם מרוכזים יחדיו ויש לכם גישה לעטוף אותם בנייר, קחו כמה ניירות ספוגות במים וקישרו אותם סביב בבסיס למטה, שימו את הבסיס בשקית ניילון ואז הדקו את השקית במקום עם חוט אלסטי או גומי. ורדים וסחלבים תמיד צריכים לקבל טיפול זה לא משנה אורך זמן המשלוח.

אם אתם שולחים סידור פרחים לחתונה וזרים באגרטלים עטפו באופן רופף בשקית ניילון ולאחר מכן בכלי ומקום קריר שייתן להם מקום לנשום בלי פגע. בדרך זו הם יקבלו לחות מבסיסו של הזר ולא יפסידו נוזלים דרך אידוי מכיוון ששק3ית הפלסטיק מגנה עליהם. הקפידו לכלול כלי קריר וחשוך מראש במידה ומזג האוויר חם מהצפוי.

לקבלת עצות נוספות ואף טובות יותר אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בפשוט פרחים ישמחו לסייע ולהפוך את האירוע שלכם לנוצץ ומפיץ ריחות נעימים במיוחד.

תגיות:
משלוחי פרחיםפרחיםמשלוח פרחיםפרחים מרכז